Завантаження...

Конгрес США намірився реформувати залізничну галузь

Конгрес США намірився реформувати залізничну галузь

Зокрема, конгресмени Пейн, ДеФазіо, Скотт і Коста підготували проект закону «про чесний ринок» у сфері залізничних вантажних перевезень. На думку авторів документу, є потреба у негайному усуненні очевидних недоліків у цій царині. 

 

Наприклад, законопроект вирішує конфліктну ситуацію, яка виникла минулого місяця після підписання указу Джо Байдена про запобігання страйками. Тоді результатом стало отримання додаткового прибутку у 183 млрд доларів через подорожчання цінних паперів на залізницях першої категорії. Натомість компанії на законних підставах звільняли до 30% персоналу, а ті працівники, що залишилися, змушені були працювати іноді по 12 годин. Це викликало хвилю обурення в американських профспілках. 

 

З іншого боку, новий законопроект передбачає відповідальність залізничних компаній за низьку якість послуг та запроваджує стандарти доставки.  

 

Поки що достеменно невідомо, як зміняться умови залізничних перевезень у США після прийняття законопроекту. Однак експерти сповнені надії, що буде ситуація подібна до тої, що склалася у судноплавстві. Серед іншого, реформа призвела до надання 3 млрд доларів грантових коштів, які розподіляють на усунення недоліків та поліпшення на різних ланках системи. 

Джерело

 

Про сервіс

Завдання сервісу Lading – спростити рутинну роботу транспортних логістів, диспетчерів та менеджерів виробничих, торговельних, логістичних, транспортних компаній, задіяних під час пошуку, оформлення та виконання замовлень на перевезення вантажів аутсорсинговим автомобільним вантажним транспортом.


Останні статті

Веб-сайт використовує файли cookie для найкращої адаптації сайту до потреб наших відвідувачів. Продовжуючи користуватися веб-сайтом, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.