Завантаження...

Компанії запускають ботів у нову систему замовлення дозволів

Компанії запускають ботів у нову систему замовлення дозволів

Голова Державної служби України з безпеки на транспорті («Укртрансбезпека») Єгор Прокопчук на своїй сторінці в Facebook опублікував список перевізників, які використовують ботів для замовлення дозволів.

 

ТОП-5 виглядає так:

- ПП БЛАГИЙ ОЛЕКСАНДР ГРИГОРОВИЧ;
- ТОВ «АВТОПНЕВМАТИКА»;
- ПП СЕРГІЙЧУК ВАДИМ ВОЛОДИМИРОВИЧ;
- ТОВ «СВЕН-ТРАНС»;
- ТОВ «ДН ТРАНС».


«Причому перші два змогли навіть двічі покласти сервер «Укртрансбезпеки», але це вже справа кіберполіції. Хочу нагадати, панове перевізники, наш сервіс онлайн-замовлення дозволів - не комп'ютерна гра, де за використання стороннього ПЗ вам нічого не буде. Мова про сервер державної служби, на якому містяться державні реєстри. Будь-які дії, умисні чи ні, спрямовані на зупинку або підрив роботи електронних систем органу державної влади, - це вже конкретна кримінальна відповідальність!» - заявив Єгор Прокопчук, голова «Укртрансбезпеки».

 

За два місяці з моменту запуску нової системи замовлень дозволів на міжнародні перевезення «Шлях» 5,1 тис. перевізників вже скористалися системою. Замовлено 117 тис. дозволів, сума, зекономлена перевізниками за рахунок скасування плати за бронювання дозволів, склала 5 млн гривень.

 

Джерело

Про сервіс

Завдання сервісу Lading – спростити рутинну роботу транспортних логістів, диспетчерів та менеджерів виробничих, торговельних, логістичних, транспортних компаній, задіяних під час пошуку, оформлення та виконання замовлень на перевезення вантажів аутсорсинговим автомобільним вантажним транспортом.


Останні статті

Веб-сайт використовує файли cookie для найкращої адаптації сайту до потреб наших відвідувачів. Продовжуючи користуватися веб-сайтом, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.