Завантаження...

Компанія Dematic пропонує обстежувати логістичні об’єкти за допомогою дронів

Компанія Dematic пропонує обстежувати логістичні об’єкти за допомогою дронів

Нова послуга полягає у візуальному огляді інтралогістичних систем з метою вчасного виявлення слабких місць та уникнення раптових зупинок через несправності. Такі перевірки можна проводити на регулярній основі без великих фінансових витрат. 

 

У розповсюдженому представниками Dematic прес-релізі йдеться про те, що нова методика дозволяє уникати кожного разу розгортання складного обладнання, у тому числі для забезпечення безпеки промислових альпіністів. Водночас якість обстеження за допомогою дронів такої техніки, як підйомні крани, значно вища, ніж при традиційних оглядах людьми. 

 

Технологія Dematic Drone Inspection Services розроблена фахівцями материнської компанії Kion Group AG та схвалена Федеральним авіаційним управлінням. У майбутньому компанія має намір пропонувати її у цілому світі.

Джерело

Про сервіс

Завдання сервісу Lading – спростити рутинну роботу транспортних логістів, диспетчерів та менеджерів виробничих, торговельних, логістичних, транспортних компаній, задіяних під час пошуку, оформлення та виконання замовлень на перевезення вантажів аутсорсинговим автомобільним вантажним транспортом.


Останні статті

Веб-сайт використовує файли cookie для найкращої адаптації сайту до потреб наших відвідувачів. Продовжуючи користуватися веб-сайтом, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.