Завантаження...

Китай за рік інвестував у транспорт та інфраструктуру понад пів трильйона доларів

Китай за рік інвестував у транспорт та інфраструктуру понад пів трильйона доларів

Китай за рік інвестував в транспорт та інфраструктуру більш ніж $ 540 млрд. Країна активно вкладає в розвиток залізниці, автодоріг, портів та авіаіндустрію.

 

У Китаї інвестиції в транспортні фонди за підсумками 2020 року склали $ 541,6 млрд, що на 7,1% більше від показників роком раніше. Про це повідомило Міністерство транспорту КНР.

 

Станом на кінець минулого року протяжність експлуатованих в Китаї залізниць склала 146000 км, серед яких 38000 км - це високошвидкісні залізничні лінії.

 

Сумарна протяжність автодоріг склала 5,2 млн. км. Частка швидкісних трас становила 161 000 км.

 

Також в країні нарахували 2592 причали, здатні приймати судна дедвейтом 10000 тонн. А кількість цивільних аеропортів склала 241 одиницю.

 

У Китаї за рік збираються побудувати 3700 км залізничних шляхів.

 

Джерело

Про сервіс

Завдання сервісу Lading – спростити рутинну роботу транспортних логістів, диспетчерів та менеджерів виробничих, торговельних, логістичних, транспортних компаній, задіяних під час пошуку, оформлення та виконання замовлень на перевезення вантажів аутсорсинговим автомобільним вантажним транспортом.


Останні статті

Веб-сайт використовує файли cookie для найкращої адаптації сайту до потреб наших відвідувачів. Продовжуючи користуватися веб-сайтом, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.