Завантаження...

Китай продав рекордну кількість тягачів

Китай продав рекордну кількість тягачів

Поки Європа підраховує річні втрати через коронавірусну кризу, Китай переживає безпрецедентний бум на ринку комерційних автомобілів.

 

Згідно з останніми статистичними даними, Китай продав 759,3 тисячі тягачів у 2020 році, збільшивши показник на 43% у річному обчисленні.

 

FAW Jiefang продав 223,7 тисячі вантажівок, що становить 29,46% від загального обсягу продажів на ринку. CNHTC посів друге місце із загальним обсягом продажів 140,1 тисячі вантажівок. Третє-п'яте місця посіли SHACMAN, Dongfeng та Foton, загальний обсяг продажів яких становив 109,5, 108,9 та 86,3 тисячі одиниць відповідно.

 

Торішнє збільшення продажів плавно перейшло і в 2021 рік. Зокрема, FAW Jiefang, дочірнє підприємство з виробництва вантажних автомобілів групи FAW, випустило та продало понад 46 тисяч машин у січні 2021 року - це на 27% більше, ніж за аналогічний період минулого року.

 

Джерело

Про сервіс

Завдання сервісу Lading – спростити рутинну роботу транспортних логістів, диспетчерів та менеджерів виробничих, торговельних, логістичних, транспортних компаній, задіяних під час пошуку, оформлення та виконання замовлень на перевезення вантажів аутсорсинговим автомобільним вантажним транспортом.


Останні статті

Веб-сайт використовує файли cookie для найкращої адаптації сайту до потреб наших відвідувачів. Продовжуючи користуватися веб-сайтом, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.