Завантаження...

Казахстан, Узбекистан та Азербайджан нарощують експорт Середнім коридором

Казахстан, Узбекистан та Азербайджан нарощують експорт Середнім коридором

Як повідомили у КТЖ, залізничні перевезення цими маршрутами у період з січня по березень 2023 року зросли на 63,7% порівняно з аналогічним періодом минулого року. Середнім коридором було переміщено 433 200 тонн товарів, у тому числі контейнерів більш ніж 4 000 TEU. У компанії зазначають, що зростання пов'язане з модернізацією інфраструктури, проведеної минулого року, а також із «зміною геополітичної ситуації».

 

Про зростання перевезень говорять і в інших країнах Середньої Азії. Азербайджанські залізниці заявили, що маршрутом було перевезено 3,9 млн тонн вантажів, що свідчить про збільшення більш ніж на півмільйона тонн порівняно з 2021 роком.

 

Крім того, наприкінці 2022 року Узбекистан також запустив свій перший поїзд Середнім коридором. Завантажений міддю склад попрямував до Туркменсбаші в Туркменістані, а потім до Варни у Болгарії, звідки прибув до Туреччини.

Джерело

Про сервіс

Завдання сервісу Lading – спростити рутинну роботу транспортних логістів, диспетчерів та менеджерів виробничих, торговельних, логістичних, транспортних компаній, задіяних під час пошуку, оформлення та виконання замовлень на перевезення вантажів аутсорсинговим автомобільним вантажним транспортом.


Останні статті

Веб-сайт використовує файли cookie для найкращої адаптації сайту до потреб наших відвідувачів. Продовжуючи користуватися веб-сайтом, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.