Завантаження...

Канадська залізниця замовила перші 50 електровантажівок

Канадська залізниця замовила перші 50 електровантажівок
Тягач виробництва Lion Electric

Залізниця Canadian National і канадська компанія Lion Electric підписали протокол про наміри щодо постачання 50 вантажних електромобілів для використання в інтермодальних перевезеннях.

 

Електровантажівки будуть використовувати на терміналах у великих містах задля скорочення викидів парникових газів.

 

Lion Electric спеціалізується на виготовленні електробусів і комерційних електромобілів.

 

У квітні 2019 року Canadian National приступила до перших випробувань електромобілів, побудованих компанією Lion Electric за спеціальним замовленням. У найближчій перспективі їх також протестують в різних умовах експлуатації, в тому числі при постачанні товарів у межах міста, контейнерних перевезеннях і портових операціях. Вантажівки виробництва Lion Electric не тільки сприяють істотному скороченню викидів на дорогах, а й практично безшумні в роботі.

 

Це замовлення на поставку вантажних автомобілів є найбільшим для Lion Electric. Як відзначають в компанії, воно стане сигналом до подальшого просування використання транспортних засобів з електротягою у вантажних великотоннажних перевезеннях.

 

До речі, найбільший у світі інтернет-рітейлер Amazon.com Inc. в серпні замовив 1800 електричних фургонів Mercedes-Benz для свого європейського парку доставки.

 

Джерело

Про сервіс

Завдання сервісу Lading – спростити рутинну роботу транспортних логістів, диспетчерів та менеджерів виробничих, торговельних, логістичних, транспортних компаній, задіяних під час пошуку, оформлення та виконання замовлень на перевезення вантажів аутсорсинговим автомобільним вантажним транспортом.


Останні статті

Веб-сайт використовує файли cookie для найкращої адаптації сайту до потреб наших відвідувачів. Продовжуючи користуватися веб-сайтом, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.