Завантаження...

Із 1 червня у Польщі – оновлені правила дорожнього руху

Із 1 червня у Польщі – оновлені правила дорожнього руху

Нові правила нададуть більше привілеїв пішоходам, обмежать використання гаджетів та обмежать швидкість руху в межах населених пунктів та ін. На думку уряду Польщі, ці нововведення допоможуть знизити кількість ДТП на дорогах країни.

 

Для більшої безпеки пішоходів було прийнято правило, яке зобов’язує водіїв знижувати швидкість і пропускати пішоходів на переході, якщо ті стоять на краю дороги або тільки наближаються до переходу. Якщо водій побачив перед пішохідним переходом людину, він, не чекаючи, поки та почне переходити дорогу, повинен пропустити її.

 

Натомість пішоходам при перетині доріг буде суворо заборонено використання гаджетів - фотографування, слухання музики, навігатор та ін. Адже пішохід більше концентрує увагу на гаджеті, ніж на дорозі, і підвищує можливість ДТП.

 

У нічний час буде діяти обмеження швидкості в межах населених пунктів — не більше ніж 50 км/ч.

 

Зміниться і безпечна відстань між автомобілями. На автострадах і швидкісних магістралях водії повинні будуть забезпечити відстань між автомобілями в метрах, які будуть в два рази менші за швидкість їхнього руху. Так, при русі на швидкості в 140 км/год відстань до транспортного засобу повинна бути не менше 70 метрів. Виняток: маневр обгону.

 

Джерело

Про сервіс

Завдання сервісу Lading – спростити рутинну роботу транспортних логістів, диспетчерів та менеджерів виробничих, торговельних, логістичних, транспортних компаній, задіяних під час пошуку, оформлення та виконання замовлень на перевезення вантажів аутсорсинговим автомобільним вантажним транспортом.


Останні статті

Веб-сайт використовує файли cookie для найкращої адаптації сайту до потреб наших відвідувачів. Продовжуючи користуватися веб-сайтом, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.