Завантаження...

Італія несподівано швидко збільшує експорт до Китаю

Італія несподівано швидко збільшує експорт до Китаю

Так, італійські поставки до КНР у лютому перевищили 3 млрд євро, що на 131% більше, ніж у той самий місяць рік тому. Динаміка зростання січня складала +137%. За словами аналітиків, у січні минулого року Італія експортувала до Піднебесної товарів та послуг лише на 1 млрд євро.

 

Такий бум було б важко пояснити, говорять фахівці. Іншого фактору, ніж руйнація звичних ланцюгів постачання в результаті повномасштабного вторгнення РФ в Україну, ніхто не бачить. Але також ніхто не може встановити прямого зв’язку між цими двома фактами.

Отже, маємо загадкову ситуацію. 

 

Нагадаємо, що Італія залишається єдиною країною Великої сімки, яка приєдналася до китайського мага-проекту «Один пояс, один шлях». Утім, сталося це ще у 2019 році, а реальні економічні вигоди стали очевидними лише тепер. 
 

З іншого боку, існує несприятлива ситуація у стосунках між політиками. Ще за часів прем’єр-міністра Маріо Драгі вони почали охолоджуватися. А його наступниця Джорджія Мелоні дала сигнал американським колегам, що вийде із угоди з Китаєм, яку вона сама назвала суперечливою. 

 

І ще один цікавий факт: приблизно дві третини усього італійського експорту до Китаю складає фармацевтика. Експорт цієї групи товарів зріс до 1,84 млрд євро в лютому з 98,5 млн євро роком раніше.

Джерело

 

Про сервіс

Завдання сервісу Lading – спростити рутинну роботу транспортних логістів, диспетчерів та менеджерів виробничих, торговельних, логістичних, транспортних компаній, задіяних під час пошуку, оформлення та виконання замовлень на перевезення вантажів аутсорсинговим автомобільним вантажним транспортом.


Останні статті

Веб-сайт використовує файли cookie для найкращої адаптації сайту до потреб наших відвідувачів. Продовжуючи користуватися веб-сайтом, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.