Завантаження...

Італія допустила до руху 18-метрові автопоїзди

Італія допустила до руху 18-метрові автопоїзди

В Італії набули чинності нові правила, які дозволяють використовувати на трасах 18-метрові фури з напівпричепами. Вони на півтора метра більші й можуть перевозити до 37 тонн вантажів. При цьому загальна маса вантажівки залишається незмінною і не повинна перевищувати 44 тонни.

 

Інші європейські країни теж мають напрацювання в цьому питанні. Наприклад, в Німеччині такі довгі фури можуть пересуватися практично по всій країні, в тому числі до кордону з Польщею. А в Сполученому Королівстві ведеться підготовка до того, щоб такі вантажівки можна було використовувати вже з 2022 року.

 

Джерело

Про сервіс

Завдання сервісу Lading – спростити рутинну роботу транспортних логістів, диспетчерів та менеджерів виробничих, торговельних, логістичних, транспортних компаній, задіяних під час пошуку, оформлення та виконання замовлень на перевезення вантажів аутсорсинговим автомобільним вантажним транспортом.


Останні статті

Веб-сайт використовує файли cookie для найкращої адаптації сайту до потреб наших відвідувачів. Продовжуючи користуватися веб-сайтом, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.