Завантаження...

IRU: діджиталізація головних євразійських коридорів допоможе відновити економіку

IRU: діджиталізація головних євразійських коридорів допоможе відновити економіку

Учасники віртуального семінару на високому рівні, який наприкінці жовтня відвідали міністри транспорту країн - партнерів в організації транспортного коридору "Європа - Кавказ - Азія" (ТРАСЕКА) і експерти Міжнародного союзу автотранспорту (IRU), обговорили останні новини у сфері цифровізації документального оформлення комерційних перевезень та їх внесок у скорочення впливу пандемії COVID-19 на транспортний сектор.


"Введені обмеження стали причиною зниження темпів перевезень по всьому світу. Результатом перебоїв у транспортному сполученні стало зниження виручки вантажоперевізників Євразії (СНД, ОЕС і Грузія) на 22 млрд євро. Економічне і соціальне відновлення буде спиратися на ефективну роботу комерційного автомобільного транспорту", - заявив у своєму вступному виступі Генеральний секретар IRU Умберто де Претто.

 

"Необхідно терміново запровадити цифрові інструменти, які дозволять спростити переміщення вантажів через державні кордони і організувати електронний обмін інформацією, що виключає фізичні контакти. Одним з таких інструментів є eTIR", - стверджує директор департаменту IRU щодо системи МДП і послуг транзиту Татьяна Ре-Беллі.

 

Вже досягнуто значного прогресу в реалізації пілотних проектів із застосуванням eTIR на маршрутах між Іраном і Туреччиною, а також Іраном і Азербайджаном. Ще одним важливим заходом на шляху до повної цифровізації є прийняття додатка 11 до Конвенції МДП.

 

Електронна накладна eCMR , за допомогою якої проводиться завчасна подача інформації про вантаж до митних органів, є ще одним важливим інструментом спрощення міжнародних автомобільних перевезень. Електронна накладна дозволить скоротити витрати на обробку учетверо, а також організувати не тільки оперативніший, а й безпечніший обмін інформацією.

 

IRU закликає ТРАСЕКА впровадити eCMR і eTIR, для того щоб скористатися перевагами цифровізації автомобільного транспорту. У зв'язку з цим першим кроком є ​​приєднання до протоколу про eCMR.

 

"Ці інструменти будуть сприяти розвитку торгівлі та відновленню економіки, які потерпілої від кризи, викликаної COVID-19", - переконаний Генеральний секретар IRU Умберто де Претто.

 

Джерело

Про сервіс

Завдання сервісу Lading – спростити рутинну роботу транспортних логістів, диспетчерів та менеджерів виробничих, торговельних, логістичних, транспортних компаній, задіяних під час пошуку, оформлення та виконання замовлень на перевезення вантажів аутсорсинговим автомобільним вантажним транспортом.


Останні статті

Веб-сайт використовує файли cookie для найкращої адаптації сайту до потреб наших відвідувачів. Продовжуючи користуватися веб-сайтом, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.