Завантаження...

IRU: брак водіїв у Європі може потроїтися до 2026 року

IRU: брак водіїв у Європі може потроїтися до 2026 року

Згідно зі звітом IRU, потроїти кількість незаповнених посад водіїв вантажівок, до більш ніж 60% до 2026 року, і збільшити більш ніж у п'ять разів для водіїв міських та міжміських автобусів, майже до 50% до 2026 року може також і безодня, що зростає, між тими, хто йде на пенсію. та новими водіями. Як результат – через три роки в Європі може не вистачати понад два мільйони водіїв, що вплине на половину всіх вантажних перевезень та мільйони пасажирських перевезень.

 

На сьогодні частка молодих водіїв невелика (6% для вантажних та 5% для пасажирських перевезень). Жінки також становлять лише невеликий відсоток водіїв вантажівок. Мінімальний кваліфікаційний вік, як і раніше, становить 21 рік для водіїв вантажівок та від 21 до 24 років для більшості посад водіїв автобусів у ЄС.

Перешкодою для найму водіїв у багатьох випадках є високі витрати на ліцензію та навчання. У Франції ліцензія на вантажний автомобіль коштує 5 євро, що більш ніж утричі перевищує середню мінімальну місячну заробітну плату, тоді як у Німеччині ліцензія на автобус коштує в середньому 300 євро, що більш ніж у чотири рази перевищує мінімальну місячну заробітну плату.

 

Безпека, особливо для жінок-водіїв, має вирішальне значення для підвищення привабливості професії: 95% водіїв вантажівок та 94% транспортних компаній вважають її своїм головним пріоритетом. Проте лише 3% існуючих парковок для вантажівок у ЄС сертифіковані як безпечні.

У звіті IRU представлено 20 рішень, які в даний час впроваджуються автомобільними асоціаціями, компаніями та відправниками вантажу.

Джерело

 

Про сервіс

Завдання сервісу Lading – спростити рутинну роботу транспортних логістів, диспетчерів та менеджерів виробничих, торговельних, логістичних, транспортних компаній, задіяних під час пошуку, оформлення та виконання замовлень на перевезення вантажів аутсорсинговим автомобільним вантажним транспортом.


Останні статті

Веб-сайт використовує файли cookie для найкращої адаптації сайту до потреб наших відвідувачів. Продовжуючи користуватися веб-сайтом, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.