Завантаження...

Інтермодальні перевезення зменшують частку автотранспорту на користь залізниці

Інтермодальні перевезення зменшують частку автотранспорту на користь залізниці

Залізничний транспорт у Європі має великі шанси на швидкий розвиток та, найімовірніше, перебере на себе значну частину вантажів, які наразі перевозять автомобільними дорогами.

 

Зацікавленість в інтермодальних перевезеннях зростає, зокрема, тому, що вони дозволяють знизити викиди СО2 в атмосферу. Риторика представників європейських організацій та урядів свідчить про те, що ця тема останнім часом стає навіть важливішою за зниження собівартості перевезень, яку залізниця також легко забезпечує.

 

За даними статистики, лише у 2020 році через збільшення інтермодальних перевезень на території ЄС було зменшено викиди окису вуглецю в атмосферу на 315 тисяч тонн. Це рекорд. Але його, ймовірно, поб’ють до кінця 2021 року, який у ЄС названо роком залізниці. 

 

За даними Європейської агенції з питань навколишнього середовища, середні викиди СО2 на тонну-кілометр становлять:

Залізниця – 15,6 г.
Автотранспорт – 139,8 г.

 

Джерело

Про сервіс

Завдання сервісу Lading – спростити рутинну роботу транспортних логістів, диспетчерів та менеджерів виробничих, торговельних, логістичних, транспортних компаній, задіяних під час пошуку, оформлення та виконання замовлень на перевезення вантажів аутсорсинговим автомобільним вантажним транспортом.


Останні статті

Веб-сайт використовує файли cookie для найкращої адаптації сайту до потреб наших відвідувачів. Продовжуючи користуватися веб-сайтом, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.