Завантаження...

Імпорт з Індії в Україну за оптимальним маршрутом

Імпорт з Індії в Україну за оптимальним маршрутом

І це не дивно, оскільки для індійських товарів характерні хороша якість, помірна ціна та доволі різноманітний асортимент.

Компанія Euro Forwarding вже чимало років поспіль працює за цим напрямком і має в своєму портфелі надійні та перевірені рішення для ввезення продукції індійського виробника: фармацевтичних та медичних виробів, біодобавок, будівельних матеріалів, спецій, товарів для промислових підприємств тощо.

 

Зараз компанія пропонує доставку з Індії в Україну за оптимальними маршрутами з будь-якої точки:

Морем
Через найпопулярніші порти півострова Нава-Шева, Мундра, Ченнаі, Колката до европейських портів Гдиня, Гданськ та Гамбург.
Орієнтовний розрахунковий час доставки морем – 42 дні (порт-порт) + час на доставку в Україну.

Авіа
З індійських аеропортів Ахмедабад, Мумбай, Делі до Варшави.
Орієнтовний розрахунковий час доставки – до 7 днів (аеропорт-аеропорт) + час на доставку в Україну.

Строки і вартість – основні пріоритети для клієнта. Саме тому фахівці Euro Forwarding завжди запропонують кілька рішень і підкажуть, яке буде оптимальним.

Джерело

 

Про сервіс

Завдання сервісу Lading – спростити рутинну роботу транспортних логістів, диспетчерів та менеджерів виробничих, торговельних, логістичних, транспортних компаній, задіяних під час пошуку, оформлення та виконання замовлень на перевезення вантажів аутсорсинговим автомобільним вантажним транспортом.


Останні статті

Веб-сайт використовує файли cookie для найкращої адаптації сайту до потреб наших відвідувачів. Продовжуючи користуватися веб-сайтом, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.