Завантаження...

Hyundai Motor Company: стратегічна ставка – на водень

Hyundai Motor Company: стратегічна ставка – на водень
Hyundai XCIENT Fuel Cell © hyundai.news

Hyundai Motor Company анонсувала свою дорожню карту "Стратегія 2025". Вона базується на чотирьох головних напрямках: водневі технології, міська повітряна мобільність, електромобілі і технології автономного водіння.

 

Водневі технології стосуються в першу чергу подальшого розвитку систем водневих паливних елементів (Hyundai в цій сфері має більш ніж 20-річний досвід). Нещодавно компанія представила новий бренд водневих елементів HTWO, і з цією, наразі провідною системою в світі, має намір вийти на ринки США, ЄС, Китаю та Японії.

 

З водневими елементами нового покоління HTWO, які можуть використовуватися не тільки в автомобілях, але і на кораблях, поїздах і літальних апаратах, пов'язаний і другий стратегічний напрямок Hyundai Motor Company - міська повітряна мобільність.

 

Ця частина стратегії передбачає створення сімейства повітряних транспортних засобів, що охоплює як пасажирські, так і вантажні перевезення. Hyundai планує впровадити систему безпілотних літальних апаратів з гібридною трансмісією в 2026 році, а в 2028 року запустити повністю електричну модель безпілотника на паливних елементах, оптимізовану для внутрішньоміських операцій. У 2030-х роках компанія планує запустити регіональну повітряну мережу, яка з'єднає сусідні міста.

 

Наразі південнокорейський автомобільний гігант і уряд китайської провінції Гуандун уже підписали інвестиційну угоду про будівництво в Гуанчжоу (найбільше портове місто Китаю) заводу з виробництва водневих паливних елементів, - повідомляє H2 View.

Це буде перший закордонний завод Hyundai із виробництва систем водневих паливних елементів. Спочатку на підприємстві їх вироблятимуть 6,5 тисяч щорічно. Будівництво нового заводу має розпочатися в лютому і завершитися в другій половині 2022 року.

 

Джерело

Про сервіс

Завдання сервісу Lading – спростити рутинну роботу транспортних логістів, диспетчерів та менеджерів виробничих, торговельних, логістичних, транспортних компаній, задіяних під час пошуку, оформлення та виконання замовлень на перевезення вантажів аутсорсинговим автомобільним вантажним транспортом.


Останні статті

Веб-сайт використовує файли cookie для найкращої адаптації сайту до потреб наших відвідувачів. Продовжуючи користуватися веб-сайтом, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.