Завантаження...

Хто кого має пропустити?

Хто кого має пропустити?

Порядок проходження - це тема, якій слід надати пріоритет на курсах водійських прав. У погано навчених водіїв часто неписане правило: хто швидший, той перший...

 

Водій пасажирського автомобіля потрапив під причіп вантажівки, можливо, тому, що він не дотримувався норм, які чітко визначають, хто, якщо дорога звужується або йде у гірській місцевості, повинен проїхати першим. Аварія сталася в Італії у вівторок, 6 квітня, на щільному повороті в Понте-делла-Сельва між Парре і Клузоне. На щастя, людських жертв не було, але матеріальні втрати були досить великими.

 

А досить пам’ятати про прості правила, які здаються дуже логічними. Пріоритет завжди буде надаватися більшому або важчому транспортному засобу, яким важче маневрувати. Маневруванням є також рушання вгору. Відповідно до цього принципу, транспортний засіб, що рухається з гори, поступається місцем транспортному засобу, що йде вгору.

 

На випадок сумнівів, ось як це має виглядати:

 

1. Спеціальні транспортні засоби: мають пріоритет над іншими транспортними засобами. До них належить, зокрема,  спеціальний транспорт, який перевищує вагу або розміри, зазначені в правилах дорожнього руху.

 

2. Автопоїзди (крім легкових автомобілів з причепом вагою до 750 кг та будинків на колесах).

 

3. Автобуси, вантажівки (шасі), трактори та мікроавтобуси.

 

3. Транспортні засоби, які тягнуть тварини.

 

4. Автомобілі з причепами вагою до 750 кг. dmc. та кемпери.

 

5. Пасажирські транспортні засоби.

 

6. Спеціальні транспортні засоби: які не перевищують маси та розміри, визначені нормативними стандартами для квадроциклів або легких квадроциклів.

 

7. Триколісні велосипеди, мотоцикли з коляскою та мопедами.

 

8. Мотоцикли, двоколісні мопеди та велосипеди.

 

Джерело

Про сервіс

Завдання сервісу Lading – спростити рутинну роботу транспортних логістів, диспетчерів та менеджерів виробничих, торговельних, логістичних, транспортних компаній, задіяних під час пошуку, оформлення та виконання замовлень на перевезення вантажів аутсорсинговим автомобільним вантажним транспортом.


Останні статті

Веб-сайт використовує файли cookie для найкращої адаптації сайту до потреб наших відвідувачів. Продовжуючи користуватися веб-сайтом, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.