Завантаження...

Хмарні технології та штучний інтелект – польські компанії змінили свої пріоритети в логістиці

Хмарні технології та штучний інтелект – польські компанії змінили свої пріоритети в логістиці
Синій колір - намір інвестувати в технологію до пандемії, червоний - намір інвестувати нині

QR-коди та мобільні додатки вже не такі цікаві - компанії Польщі суттєво змінили вибір логістичних технологій, у які інвестуватимуть внаслідок пандемії.

 

Інтерес до нових технологій у компаніях електронної комерції (включаючи логістику та транспорт) змінився через коронавірус. Виявляється, найближчим часом підприємці інвестуватимуть у зовсім інші рішення, ніж перед початком пандемії.

 

Компанії, які інвестували в нові технології до коронавірусу, найчастіше вибирали послуги GPS для моніторингу транспортних засобів (це рішення становило 13% від пулу пристроїв, якими можуть користуватися учасники опитування). Системи управління складом (WMS) та аплікації для клієнтів вибирали лише трохи рідше (по 11%) - згідно з галузевим опитуванням, проведеним у Польщі.


Однак пандемія змінила вподобання. Сьогодні підприємці, що працюють в галузі електронної комерції, стверджують, що їх найбільше цікавлять рішення на основі штучного інтелекту (14,7%), роботів (13,2%) та хмарних послуг (11,8%).


Натомість рішення, які були лідерами за інвестуванням перед пандемією, нині вибирають у рази рідше - GPS-моніторинг перевезень потребує 5,9% респондентів, аплікації для клієнтів - 4,4% та WMS - лише 2,9%.

 

Під час галузевого дослідження було опитано логістичних операторів, представників розподільчих центрів, інтернет-магазинів та кур’єрських компаній.

 

Джерело

Про сервіс

Завдання сервісу Lading – спростити рутинну роботу транспортних логістів, диспетчерів та менеджерів виробничих, торговельних, логістичних, транспортних компаній, задіяних під час пошуку, оформлення та виконання замовлень на перевезення вантажів аутсорсинговим автомобільним вантажним транспортом.


Останні статті

Веб-сайт використовує файли cookie для найкращої адаптації сайту до потреб наших відвідувачів. Продовжуючи користуватися веб-сайтом, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.