Завантаження...

Хмарні сервіси стають нормою в логістиці Центральної Європи

Хмарні сервіси стають нормою в логістиці Центральної Європи
Цифрові технології у Центральній Європі: незворотнє просування

Чехія є регіональним лідером у цифровій трансформації, поляки підтримують запроваджені у ЄС «хмари», Угорщина ж багато коштів витрачає на резервне копіювання.

 

Це лише окремі висновки, які можна зробити з результатів дослідження, проведеного на замовлення компанії Aruba Cloud. 


Соціологи опитали власників та керівників майже 700 підприємств, що працюють у цих трьох країнах. Головним завданням було з’ясувати, як вони сьогодні використовують хмарні технології у своєму бізнесі та яким чином захищаються від кіберзагроз."Хмари" стають нормою у Центральній Європі. 33% середніх та великих компаній у Польщі активно використовують їх у роботі. В Угорщині таких підприємств 38%, а у Чехії – 49%. – Це дуже оптимістичні дані, – коментує Марцін Змачинський, керівник відділу маркетингу компанії Aruba Cloud. – Статистика показує, що регіон повільно наздоганяє Європу. Ми сподіваємось, що невеликі компанії також слідкуватимуть за середніми та великими, які вирішили скористатися цифровою трансформацією.За словами експерта, варто звернути увагу на оцінки якості послуг та ефективності використання новітніх технологій, яка самі по собі багато про ще говорять.Задоволені процесом цифрової трансформації:

 

  • Чехія – 51%.
  • Угорщина – 41%.
  • Польща – 20%.

 

Задоволені вартістю впровадження хмарних технологій:

 

  • Чехія – 12%.
  • Угорщина – 17%.
  • Польща – 20%.

 

Вважають надійним свого постачальника ІТ-послуг:

 

  • Польща – 34%.
  • Чехія – 32%.
  • Угорщина – 21%. 

 

Приблизно чверть респондентів у всіх трьох країнах відзначають як ключовий момент легкість спілкування із постачальником ІТ-послуг. 

 

Джерело

Про сервіс

Завдання сервісу Lading – спростити рутинну роботу транспортних логістів, диспетчерів та менеджерів виробничих, торговельних, логістичних, транспортних компаній, задіяних під час пошуку, оформлення та виконання замовлень на перевезення вантажів аутсорсинговим автомобільним вантажним транспортом.


Останні статті

Веб-сайт використовує файли cookie для найкращої адаптації сайту до потреб наших відвідувачів. Продовжуючи користуватися веб-сайтом, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.