Завантаження...

Голова "Укртрансбезпеки": "Ми майже готові"

Голова "Укртрансбезпеки": "Ми майже готові"

Запущений два місяці тому Центр обробки даних (ЦОД) габаритно-вагового контролю «Укртрансбезпеки» справно акумулює інформацію з WIM-комплексів і стаціонарних пунктів габаритно-вагового контролю.

 

Таку інформацію опублікував голова Державної служби України з безпеки на транспорті ( «Укртрансбезпека») Єгор Прокопчук на своїй сторінці в Facebook.

 

Згідно заявою Єгора Прокопчука, мережа майданчиків WIM повинна перекрити основні магістралі. У свою чергу мобільні пункти зважування планується використовувати в точках, де можливий обхід автоматичного контролю. До запущеного 29 грудня 2020 року Центру обробки даних ГВК вже підключені і передають коректні дані 27 WIM-комплексів.


«Ми проаналізували основні напрямки проходження великовантажного транспорту і сформували свої пропозиції по розміщенню майбутніх WIM, які ще будуть змонтовані протягом цього року, - каже посадовець. - Зараз система працює в тестовому режимі. Бачимо, фіксуємо і збираємо інформацію про перевищення допустимих норм. Але притягти до відповідальності за порушення, зафіксовані на WiMах не маємо права: необхідні зміни до чинного законодавства. Відповідні законопроекти №3742 і №3743 вже пройшли перше читання. Разом з профільними парламентськими комітетами відпрацювали всі представлені депутатами поправки і готові до другого читання».
 

Джерело

Про сервіс

Завдання сервісу Lading – спростити рутинну роботу транспортних логістів, диспетчерів та менеджерів виробничих, торговельних, логістичних, транспортних компаній, задіяних під час пошуку, оформлення та виконання замовлень на перевезення вантажів аутсорсинговим автомобільним вантажним транспортом.


Останні статті

Веб-сайт використовує файли cookie для найкращої адаптації сайту до потреб наших відвідувачів. Продовжуючи користуватися веб-сайтом, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.