Завантаження...

ФРН: нові ставки зборів та оновлення для бортових пристроїв

ФРН: нові ставки зборів та оновлення для бортових пристроїв

Із 1 жовтня 2021 року в Німеччині діють нові ставки дорожніх зборів і з'явилося оновлення для бортових пристроїв (Toll Collect Update), яке спростить процес виставлення рахунків.

 

Оновлення для бортових пристроїв

 

Після установки нового програмного забезпечення (буде встановлено автоматично за допомогою мобільного зв'язку, немає необхідності їхати в пункт обслуговування клієнтів) в OBU з'явиться новий пункт меню «Облік маршруту», який забезпечить спрощену процедуру закриття рахунків. Суми дорожніх зборів будуть відображатися в особистому кабінеті в розділі «Несплачені поїздки».

 

Нові ставки дорожніх зборів в Німеччині

 

Із 1 жовтня 2021 року тарифи, пов'язані з шумом і забрудненням повітря, зростуть і складуть:

- Євро-6: 1,2 євроцента/км,

- Євро-5: 2,3 євроцента/км,

- Євро-4 і Євро-3: 3,4 євроцента/км,

- Євро 2: 7,8 євроцента/км,

- Євро-1 та автомобілі, що не входять в класифікацію: 8,9 євроцента/км.

 

Джерело

Про сервіс

Завдання сервісу Lading – спростити рутинну роботу транспортних логістів, диспетчерів та менеджерів виробничих, торговельних, логістичних, транспортних компаній, задіяних під час пошуку, оформлення та виконання замовлень на перевезення вантажів аутсорсинговим автомобільним вантажним транспортом.


Останні статті

Веб-сайт використовує файли cookie для найкращої адаптації сайту до потреб наших відвідувачів. Продовжуючи користуватися веб-сайтом, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.