Завантаження...

Франція змінила умови в'їзду для транспортних працівників

Франція змінила умови в'їзду для транспортних працівників

З 9 червня в країні діють нові заходи в галузі охорони здоров'я в зв'язку з COVID-19. Які зміни запровадили для представників транспортної галузі?

 

  • Придорожні кафе, відкриті для професійних водіїв, залишаються працювати і в комендантську годину (з 23:00 до 06:00).
  • Для автомобільних перевезень із зеленої зони: відсутність зобов'язання щодо тестування/карантину, зобов'язання давати заяви під присягою, що стосуються симптомів або контактів, карантину.
  • З помаранчевої зони: зобов'язання пройти тестування (за винятком Великобританії), заповнити Декларацію честі, що стосується симптомів або контактів, відсутність зобов'язання дотримуватися карантину (для професіоналів із Сполученого Королівства і пункту, який повинен бути підтверджений в інструкції щодо зовнішніх кордонів, яка в даний час оновлюється, для інших країн).
  • З червоної зони : зобов'язання пройти тестування, заповнити Декларацію честі, що стосується симптомів або контактів, відсутність зобов'язання дотримуватися карантину (пункт повинен бути підтверджений в інструкції щодо зовнішніх кордонів, яка в даний час оновлюється, для інших країн).
  • У разі транспортних перевезень на Корсику, указом підтверджується відсутність необхідності надавати тест.

 

Джерело

Про сервіс

Завдання сервісу Lading – спростити рутинну роботу транспортних логістів, диспетчерів та менеджерів виробничих, торговельних, логістичних, транспортних компаній, задіяних під час пошуку, оформлення та виконання замовлень на перевезення вантажів аутсорсинговим автомобільним вантажним транспортом.


Останні статті

Веб-сайт використовує файли cookie для найкращої адаптації сайту до потреб наших відвідувачів. Продовжуючи користуватися веб-сайтом, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.