Завантаження...

Франція встановила вимоги щодо проїзду вантажівок гірськими районами

Франція встановила вимоги щодо проїзду вантажівок гірськими районами

З 1 листопада цього року в деяких гірських районах Франції буде обов'язковим зимове оснащення транспортних засобів. Дія вимоги поширюється по 31 березня.

 

Нововведення стосується таких гірських районів: Альпи (Alpes), Корсика (Corse), Центральний масив (Massif central), масив Юра (massif Jurassien), Піренеї (Pyrénées), масив Вогези (massif Vosgien). У комплектації автомобіля обов'язкові знімні протиковзні пристрої (ланцюга і чохли) або зимові шини (з маркуванням «M + S»). Транспортні засоби з шипованими колесами звільняються від цих вимог. А з 1 листопада 2024 року як еквівалент ланцюгів будуть сприймати тільки шини 3PMSF. До решти потрібні ланцюги для проїзду в гірських районах.

 

Автобуси (M2, M3), а також вантажні автомобілі (N2, N3) без причепа або напівпричепа можуть бути оснащені як мінімум двома ланцюгами (або еквівалентними знімним пристроям протиковзання) або мати не менше ніж 4 зимові шини, встановлені не менше ніж на двох керованих колесах і не менше ніж на двох ведучих колесах. Якщо автотранспортний засіб має декілька керованих осей, це керовані колеса основної системи рульового управління.

 

Вантажні автомобілі з причепом або напівпричепом у всіх випадках повинні мати знімні пристрої протиковзання. Чинний у Франції дорожній знак B26 буде, як і раніше, вказувати на те, що на засніжених дорогах, навіть поза зимовим періодом, необхідно використовувати ланцюги (а не просто мати їх в наявності). Якщо на знаку не зазначена вимога застосовувати ланцюги, транспортні засоби з обладнанням, відповідним вимогам нових правил, будуть вважатися відповідними вимогам знака B26.

 

Джерело

Про сервіс

Завдання сервісу Lading – спростити рутинну роботу транспортних логістів, диспетчерів та менеджерів виробничих, торговельних, логістичних, транспортних компаній, задіяних під час пошуку, оформлення та виконання замовлень на перевезення вантажів аутсорсинговим автомобільним вантажним транспортом.


Останні статті

Веб-сайт використовує файли cookie для найкращої адаптації сайту до потреб наших відвідувачів. Продовжуючи користуватися веб-сайтом, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.