Завантаження...

Франція ухвалила жорсткіші вимоги щодо зимових шин і ланцюгів

Франція ухвалила жорсткіші вимоги щодо зимових шин і ланцюгів

Міністерство внутрішніх справ Франції опублікувало зміни до норм щодо використання зимових шин у гірських регіонах країни.

 

Зимові ланцюги або шини будуть обов'язковими з 1 листопада 2021 року в гірських районах, повідомляє Французьке агентство безпеки дорожнього руху (Sécurité routière).

 

Префекти 48 департаментів, розташованих на гірських хребтах (Альпи, Корсика, Центральний масив, масив Юра, Піренеї, масив Вогези), тепер повинні скласти список муніципалітетів, де застосовуватимуться нові вимоги до обладнання транспортних засобів взимку, тобто з 1 листопада до 31 березня.

 

Робота над нормативними актами тривала понад п’ять років, і наказ набере чинності наступного року. До цього часу на дорогах у Франції, позначених дорожнім знаком, було обов’язковим використання ланцюгів проти снігу та лише тоді, коли вони були засипані снігом.

 

За новими правилами, легкі комерційні транспортні засоби, а також вантажівки без причепа чи напівпричепа мають бути "взуті" у 4 зимові шини (позначені як M+S/MS/M&S) або мати встановлені ланцюги проти снігу на два ведучі колеса, повідомляє французька організація перевізників OTRE.

 

Крім того, у вантажівках з причепом або напівпричепом мають бути снігові ланцюги, які можна встановити, як мінімум, на два ведучі колеса - навіть якщо вони мають зимові шини.

 

Джерело

Про сервіс

Завдання сервісу Lading – спростити рутинну роботу транспортних логістів, диспетчерів та менеджерів виробничих, торговельних, логістичних, транспортних компаній, задіяних під час пошуку, оформлення та виконання замовлень на перевезення вантажів аутсорсинговим автомобільним вантажним транспортом.


Останні статті

Веб-сайт використовує файли cookie для найкращої адаптації сайту до потреб наших відвідувачів. Продовжуючи користуватися веб-сайтом, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.