Завантаження...

Fenadismer: паливні пільги для іноземних перевізників призведуть до недобросовісної конкуренції

Fenadismer: паливні пільги для іноземних перевізників призведуть до недобросовісної конкуренції

Уряд надасть вантажівкам, що належать іноземним компаніям, що працюють в Іспанії, бонус до 20 центів за літр, який з 1 січня спочатку надавали лише іспанським перевізникам через професійне дизельне паливо. Допомога буде надана іноземним підприємцям заднім числом, за винятком усього дизельного палива, спожитого ними з січня.

Згідно з повідомленням Fenadismer, правова поправка викликала «здивування та дискомфорт у транспортному секторі». У федерації впевнені, що нововведення «піде на користь «компаніям-поштовим скринькам», які працюють у нашій країні».
 

Знижка до 20 центів за літр на паливо для вантажівок з масою понад 7,5 тонн стала можливою за результатами переговорів, проведених між національними асоціаціями перевізників та Міністерством транспорту. Постанова була ухвалена у грудні минулого року. Тепер уряд вирішив поширити зазначену допомогу і на іноземні компанії.

Джерело

 

Про сервіс

Завдання сервісу Lading – спростити рутинну роботу транспортних логістів, диспетчерів та менеджерів виробничих, торговельних, логістичних, транспортних компаній, задіяних під час пошуку, оформлення та виконання замовлень на перевезення вантажів аутсорсинговим автомобільним вантажним транспортом.


Останні статті

Веб-сайт використовує файли cookie для найкращої адаптації сайту до потреб наших відвідувачів. Продовжуючи користуватися веб-сайтом, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.