Завантаження...

ELVIS: через кризу перевізникам слід переглянути рішення про довгострокові інвестиції

ELVIS: через кризу перевізникам слід переглянути рішення про довгострокові інвестиції

Перспективи на найближчі місяці продовжують погіршуватись, і не в останню чергу через високу інфляцію. На цьому фоні асоціація рекомендує переважно малим та середнім компаніям сектора виявляти крайню обережність під час прийняття довгострокових інвестиційних рішень.

 

Експерти асоціації постійно реєструють усі відповідні параметри ринку вантажних перевезень в областях FTL (повне завантаження) та LTL (часткове завантаження). В рамках щоквартального аналізу вони контролюють загальні економічні дані та важливі ключові показники, такі як діловий клімат ifo або продаж в Інтернеті та бізнесі поштових замовлень. Підсумком цієї роботи є визначення тенденцій у галузі.

 

Тому асоціація радить експедиторам та перевізникам переглянути рішення про довгострокові інвестиції та, по можливості, відкласти їх. Натомість транспортним компаніям слід терміново розширювати можливості підвищення гнучкості потужностей: оцифровувати весь робочий процес та підвищувати ефективність, особливо у контрактному бізнесі.

Джерело

Про сервіс

Завдання сервісу Lading – спростити рутинну роботу транспортних логістів, диспетчерів та менеджерів виробничих, торговельних, логістичних, транспортних компаній, задіяних під час пошуку, оформлення та виконання замовлень на перевезення вантажів аутсорсинговим автомобільним вантажним транспортом.


Останні статті

Веб-сайт використовує файли cookie для найкращої адаптації сайту до потреб наших відвідувачів. Продовжуючи користуватися веб-сайтом, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.