Завантаження...

Електронна версія системи TIR вже працює

Електронна версія системи TIR вже працює

25 травня набули чинності нові положення Конвенції МДП, що стосуються eTIR. Про це повідомила прес-служба Міжнародного союзу автотранспорту (IRU).


Міжнародна система eTIR (від митниці до митниці) забезпечить безпечний обмін даними про міжнародному транзиті товарів, транспортних засобів або контейнерів відповідно до положень Конвенції МДП між національними митними системами і дозволить митниці керувати даними про гарантії, виданих гарантійної ланцюгом для власників, які мають право використовувати систему TIR.

 

Система TIR налічує понад 30 тис. уповноважених операторів і приймається в більш ніж 3,5 тис. митницях по всьому світу. Понад 70 років TIR робить торгівлю швидшою, простішою і безпечнішою. Правова основа для цифровізації - новий додаток 11 до Конвенції МДП Організації Об'єднаних Націй - посилить і розширить переваги системи TIR для глобальної мультимодальной торгівлі.


«eTIR дозволить здійснювати безпаперові і безконтактні операції з перетинання кордону. Ми бачили, наскільки це важливо під час пандемії COVID-19. Забезпечуючи безпеку водіїв і митних службовців, eTIR може докорінно змінити стан справ, гарантуючи, що кордони можуть залишатися відкритими в таких надзвичайних ситуаціях», - каже Ольга Алгаерова, виконавчий секретар ЄЕК ООН


Повідомляється, що в ознаменування цієї події в Женеві пройшла спеціальна церемонія, організована Європейською економічною комісією ООН, на якій 16 послів і високопоставлених осіб виступили на підтримку цифровізації TIR.

 

Система TIR діє майже в 70 країнах світу і продовжує розширюватися. Після приєднання Єгипту до Конвенції МДП в кінці минулого року країни Африки, Азії і Південної Америки продовжують активно просуватися до приєднання та подальшого впровадження повністю безпаперової системи.

 

Азербайджан, Грузія, Іран (Ісламська Республіка), Республіка Молдова, Пакистан, Таджикистан, Туніс, Туреччина і Узбекистан також знаходяться в процесі підключення своїх митних інформаційних систем до міжнародної системи eTIR.

 

Крім того, Європейський союз завершує роботу над підтвердженням концепції для інтеграції своєї Нової комп'ютеризованої транзитної системи (NCTS) з міжнародною системою eTIR.

 

Джерело

Про сервіс

Завдання сервісу Lading – спростити рутинну роботу транспортних логістів, диспетчерів та менеджерів виробничих, торговельних, логістичних, транспортних компаній, задіяних під час пошуку, оформлення та виконання замовлень на перевезення вантажів аутсорсинговим автомобільним вантажним транспортом.


Останні статті

Веб-сайт використовує файли cookie для найкращої адаптації сайту до потреб наших відвідувачів. Продовжуючи користуватися веб-сайтом, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.