Завантаження...

Двоповерхові вантажівки – менші пробіги, менші флоти

Двоповерхові вантажівки – менші пробіги, менші флоти
Пошта Бельгії купує двоповерхові вантажівки, щоб скоротити пробіги, витрати та викиди

Бельгійська пошта Bpost оголосила, що інвестує в 320 двоповерхових причепів, щоб отримати економію та скоротити викиди.

 

Завдяки використанню двоповерхових причепів, компанія зможе перевозити на 60% більше посилок і скоротити свої пробіги на 30% до 2030 року:

 

"Наша мета до 2030 року - зменшити наші пробіги на 11 мільйонів кілометрів на рік, що матиме серйозний вплив на наші викиди СО2", - сказав Люк Клоет, директор відділу пошти та роздрібної торгівлі Bpost.

 

До 2040 року компанія планує придбати ще 230 двоповерхових причепів, що зменшить пробіг її вантажних автомобілів ще на 10%.


ДДТ мають висоту 4 метри і довжину 13,6 метра. Двопалубний інтер’єр робить транспортні засоби унікальними, оскільки він дозволяє значно збільшити обсяг перевезення.

 

Кожен двоповерховий причеп може вмістити 70 контейнерних візків, тобто до 2100 посилок. Для порівняння, в стандартний причіп можна завантажити 44 контейнерні візки та 1200 посилок», - сказав Гунтер Піенс, директор з логістики Bpost.

 

Двоповерхові причепи також означають економію на технічному обслуговуванні вантажних автомобілів. Завдяки їм, Bpost матиме 730 вантажних автомобілів у своєму парку до 2030 року. Інакше компанія мала б утримувати 860 звичайних вантажівок.

 

Як пояснює Бельгійська пошта, транспорт є головною проблемою, оскільки обсяг перевезених та доставлених посилок неухильно зростає з кожним роком (на 78,4% у ІІ кварталі 2020 року).

 

"Ось чому необхідний глобальний та продуманий підхід до контролю впливу цих видів діяльності на навколишнє середовище та мобільність, - пояснює Група у своєму прес-релізі.

 

 

Джерело

Про сервіс

Завдання сервісу Lading – спростити рутинну роботу транспортних логістів, диспетчерів та менеджерів виробничих, торговельних, логістичних, транспортних компаній, задіяних під час пошуку, оформлення та виконання замовлень на перевезення вантажів аутсорсинговим автомобільним вантажним транспортом.


Останні статті

Веб-сайт використовує файли cookie для найкращої адаптації сайту до потреб наших відвідувачів. Продовжуючи користуватися веб-сайтом, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.