Завантаження...

Дві крадені "бехи" – в одній фурі

Дві крадені "бехи" – в одній фурі

Співробітники федеральної поліції минулого тижня перевіряли вантажівки, які в'їжджають на пором у місті Кілі - столиці федеральної землі Шлезвіг-Гольштейн. Результативно...

 

Про це повідомляє Федеральна інспекція поліції у м. Кіль.

 

Вантажівку з литовськими номерами зупинили для огляду, водієм був 27-річний литовець. Він перевозив два викрадені легкові автомобілі на причепі. Перевірка номерів шасі, вказаних у документах на завантаження автомобіля, показала, що обидва автомобілі (BMW 520d і BMW X5) були зареєстровані в базі поліції як викрадені.

 

Вартість автомобілів перевищує 100 000 євро.

 

Причіп, разом із двома викраденими BMW, доставили на арешт-майданчик, а водія вантажівки затримали. Він запевняє, що взяв завантажений причіп і не мав ключів від обох транспортних засобів.

 

Джерело

Про сервіс

Завдання сервісу Lading – спростити рутинну роботу транспортних логістів, диспетчерів та менеджерів виробничих, торговельних, логістичних, транспортних компаній, задіяних під час пошуку, оформлення та виконання замовлень на перевезення вантажів аутсорсинговим автомобільним вантажним транспортом.


Останні статті

Веб-сайт використовує файли cookie для найкращої адаптації сайту до потреб наших відвідувачів. Продовжуючи користуватися веб-сайтом, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.