Завантаження...

Дослідження: водень забезпечить до третини енергетичних потреб вантажного автотранспорту

Дослідження: водень забезпечить до третини енергетичних потреб вантажного автотранспорту

В результаті дослідження фахівці зробили приблизний прогноз на майбутні стосовно того, як у наступних десятиліттях буде використовуватися водень.

 

Так, на їх думку у 2045 році від 6 до 33 відсотків енергетичних потреб вантажних авто задовольнятиме саме водневе паливо. У таких країнах, як Німеччина, транспортний сектор споживатиме від 25 до 100 терават-годин водню, тоді як загальна потреба в енергії транспортного сектора становитиме 300-400 терават-годин. Також аналітики дійшли до висновку, що тоді від 60 до 80 відсотків водню, який використовується в транспорті, піде на заправку великих вантажних машин. 

 

Окрім самого водню, транспортна галузь використовуватиме так зване електронне паливо. Йдеться про синтезовані сполуки на основі того ж самого водню. Потреба у ньому до 2045 року у Німеччині становитиме від 85 до 150 терават-годин. А сфера використання – це, в основному, авіація та частково внутрішнє судноплавство. 

Джерело

Про сервіс

Завдання сервісу Lading – спростити рутинну роботу транспортних логістів, диспетчерів та менеджерів виробничих, торговельних, логістичних, транспортних компаній, задіяних під час пошуку, оформлення та виконання замовлень на перевезення вантажів аутсорсинговим автомобільним вантажним транспортом.


Останні статті

Веб-сайт використовує файли cookie для найкращої адаптації сайту до потреб наших відвідувачів. Продовжуючи користуватися веб-сайтом, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.