Завантаження...

Докладно про транскордонне переміщення відходів у Польщі

Докладно про транскордонне переміщення відходів у Польщі

Відповідно до статті 50.1 Закону про відходи Республіки Польща іноземний перевізник до початку діяльності з транспортування відходів зобов'язаний подати заяву та бути внесений до реєстру Бази даних з виробництва, пакування та поводження з відходами (BDO).

 

Перелік відходів доступний за посиланням https://kartaewidencji.pl/katalog-odpadow/

 

Іноземні підприємства, які не мають філій на території Республіки Польща, повинні подати безпосередньо маршалку Мазовецького воєводства заяву про внесення запису до реєстру BDO, підписану керівником підприємства або особою, яка діє від його імені. Форма заяви про внесення запису до реєстру доступна за посиланням https://bdo.mos.gov.pl/news/rejestracja-przedsiebiorcow-zagranicznych-w-bdo/

 

Адреса маршалка Мазовецького воєводства:

MARSZAŁEK WOJEWÓDZTWA MAZOWIECKIEGO

ul. Jagiellońska 26, 03-719 Warszawa

 

Перевізник повинен заповнити такі розділи:

1) Dział I. Dane podmiotu

(Розділ I. Дані юридичної особи) - перші 4 сторінки.

2) Dział VII. Transportujący odpady

(Розділ VII. Транспортування відходів) стор. 28.

3) Oświadczenie (підтвердження) стор. 32.

 

Якщо інтереси перевізника буде представляти довірена особа в Польщі, необхідно докласти довіреність і сплатити держмито в розмірі 17 злотих.

Заява має бути підписана з розшифровкою імені та прізвища підписанта і завірена печаткою.

Термін розгляду заяви - 30 днів.

Для прискорення процесу рекомендується вказувати адресу для кореспонденції в Польщі.

Докладні інструкції про те, як подати заяву на внесення в BDO, можна знайти тут: https://bdo.mos.gov.pl/instrukcje-krok-po-kroku-system-bdo/

 

Після отримання запису в реєстрі BDO, щоб виконувати дії в системі BDO, наприклад, для поновлення даних в запису, ведення обліку відходів або звітності, необхідно увійти в систему BDO через Національний електронний ідентифікаційний вузол (WKIE). Іноземний підприємець або особа, яка його представляє, не обов'язково повинен бути громадянином Польщі, щоб мати можливість увійти в систему через WKIE. Особистість особи, уповноваженої на вхід в WKIE, може бути підтверджена за допомогою довіреного профілю або через банк, підключений до WKIE. В обох випадках громадянин іноземної держави повинен мати номер PESEL. Процедура отримання номера PESEL і створення довіреної профілю описана тут: https://bdo.mos.gov.pl/news/rejestracja-przedsiebiorcow-zagranicznych-w-bdo/%20

 

Іноземці також можуть діяти через особу, уповноважену представляти їхні інтереси, або через повіреного, що має номер PESEL (не обов'язково громадянина Польщі).

 

Джерело

Про сервіс

Завдання сервісу Lading – спростити рутинну роботу транспортних логістів, диспетчерів та менеджерів виробничих, торговельних, логістичних, транспортних компаній, задіяних під час пошуку, оформлення та виконання замовлень на перевезення вантажів аутсорсинговим автомобільним вантажним транспортом.


Останні статті

Веб-сайт використовує файли cookie для найкращої адаптації сайту до потреб наших відвідувачів. Продовжуючи користуватися веб-сайтом, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.