Завантаження...

Додаткові вихідні після Великодня і в травні скасували

Додаткові вихідні після Великодня і в травні скасували

Цієї весни в українців не буде додаткових вихідних через воєнний стан. У 2022 році 25 квітня, 2 і 9 травня будуть звичайними робочими днями, які будуть оплачуватися в звичайному порядку.

 

Про це повідомили в прес-службі Держпраці.

 

Навесні 2022 року мали бути вихідними днями понеділки 25 квітня (перенесення вихідного з 24.04.2022), 2 травня (перенесення вихідного з 01.05.2022) і 9 травня (святковий день).

 

Але статтею 6 Закону України "Про організацію трудових відносин в умовах воєнного стану" встановлено інші правила на період воєнного стану, а саме призупинено дію статті 73 КЗпП щодо визначення святкових і неробочих днів.

 

"Тому 25 квітня, 2 травня і 9 травня звичайні робочі дні, робота в які оплачується в звичайному порядку", – йдеться у повідомленні.

 

Джерело

Про сервіс

Завдання сервісу Lading – спростити рутинну роботу транспортних логістів, диспетчерів та менеджерів виробничих, торговельних, логістичних, транспортних компаній, задіяних під час пошуку, оформлення та виконання замовлень на перевезення вантажів аутсорсинговим автомобільним вантажним транспортом.


Останні статті

Веб-сайт використовує файли cookie для найкращої адаптації сайту до потреб наших відвідувачів. Продовжуючи користуватися веб-сайтом, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.