Завантаження...

До Конвенції МДП приєдналася сімдесят сьома країна

До Конвенції МДП приєдналася сімдесят сьома країна

Стати учасником Конвенції про міжнародне перевезення вантажів із застосуванням книжки МДП (TIR Carnets) вирішив Єгипет, найбільш густонаселена арабська країна та одна з найбільших економік регіону.

 

Влада країни очікує полегшення міжнародних перевезень. Після прийняття Конвенції МДП Оманом та Саудівською Аравією час перетину кордону між цими державами зменшився на 70%. Так само більш ніж на 90% зменшився час перетину кордону між Саудівською Аравією та Об’єднаними Арабськими Еміратами, які також нещодавно приєднались до Конвенції МДП.

 

Міжнародний союз автомобільного транспорту (IRU), який є гарантом системи МДП, зазначає, що час проходження кордону ще більше зменшиться після запровадження електронної системи МДП.

 

За останні п’ять років єгипетський експорт зріс на 5%, а імпорт - на 3%. Офіційний Каїр сподівається, що впровадження процедур МДП збільшить динаміку зростання торгівлі.

 

IRU повідомляє, що видає 1 мільйон книжок МДП щороку, а системою користується понад 10 тисяч транспортних компаній.

 

Джерело

Про сервіс

Завдання сервісу Lading – спростити рутинну роботу транспортних логістів, диспетчерів та менеджерів виробничих, торговельних, логістичних, транспортних компаній, задіяних під час пошуку, оформлення та виконання замовлень на перевезення вантажів аутсорсинговим автомобільним вантажним транспортом.


Останні статті

Веб-сайт використовує файли cookie для найкращої адаптації сайту до потреб наших відвідувачів. Продовжуючи користуватися веб-сайтом, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.