Завантаження...

До кінця року можуть запустити вантажне залізничне сполучення між Віднем та Києвом

До кінця року можуть запустити вантажне залізничне сполучення між Віднем та Києвом

Українська залізниця (УЗ) і Rail Cargo Group (RCG), вантажна дочірня компанія Австрійської федеральної залізниці (ÖBB), домовилися запустити маршрут Київ-Відень. Він має проходити через Львів та Будапешт.

 

Представники УЗ також повідомили, що 14 вересня сторони підписали Меморандум про взаєморозуміння. Щоправда, про плани відкрити вказаний маршрут відкрито говорили ще у травні поточного року на галузевій виставці у Мюнхені, де вдалося досягнути попередньої домовленості.

 

Підписаний днями документ передбачає, що Українська залізниця відповідатиме за управління рухомим складом потягів на території своєї держави, а європейські партнери – за західним кордоном. 

 

Ще в травні сторони сподівалися запустити тестові запуски та регулярні послуги цього серпня. Проте були певні затримки, зараз в УЗ заявляють, що попередні тестові перевезення напівпричепів між Києвом і Будапештом мають розпочатися до кінця вересня. 

 

Новий маршрут проходитиме по трьох (чи чотирьох) коридорах TEN-T. Ділянка Київ-Львів є частиною Північноморсько-Балтійського коридору, лінія Львів-Будапешт є частиною Балтійсько-Адріатичного коридору, а сполучення Будапешт-Відень є частиною Східно-Середнього та Рейнсько-Дунайського коридорів. 

Джерело

Про сервіс

Завдання сервісу Lading – спростити рутинну роботу транспортних логістів, диспетчерів та менеджерів виробничих, торговельних, логістичних, транспортних компаній, задіяних під час пошуку, оформлення та виконання замовлень на перевезення вантажів аутсорсинговим автомобільним вантажним транспортом.


Останні статті

Веб-сайт використовує файли cookie для найкращої адаптації сайту до потреб наших відвідувачів. Продовжуючи користуватися веб-сайтом, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.