Завантаження...

До 200 ДТП на рік – дослідження роботи автономних автомобілів у США

До 200 ДТП на рік – дослідження роботи автономних автомобілів у США

Національна адміністрація безпеки дорожнього руху США (NHTSA) надала звіт, заснований на даних про аварії за участю систем автоматизованого водіння, зареєстрованих в Каліфорнії. Імовірно, протягом найближчих 3 років може статися, як мінімум, 600 аварій з вини самохідних легкових і вантажних автомобілів.

 

Прогнози засновані на результатах випробувань в Каліфорнії. Дані надійшли від 110 виробників, які зобов'язані повідомляти NHTSA про ДТП, які відбулися: Daimler AG, Volvo Trucks, Navistar і Paccar Inc., а також компаній, що займаються виробництвом технологій для автономних вантажівок: Embark Trucks, Kodiak Robotics, Locomation, Plus, Pronto AI і TuSimple.

 

Джерело

Про сервіс

Завдання сервісу Lading – спростити рутинну роботу транспортних логістів, диспетчерів та менеджерів виробничих, торговельних, логістичних, транспортних компаній, задіяних під час пошуку, оформлення та виконання замовлень на перевезення вантажів аутсорсинговим автомобільним вантажним транспортом.


Останні статті

Веб-сайт використовує файли cookie для найкращої адаптації сайту до потреб наших відвідувачів. Продовжуючи користуватися веб-сайтом, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.