Завантаження...

Автовиробники домовились виводити з ринку дизельні вантажівки

Автовиробники домовились виводити з ринку дизельні вантажівки

Європейські виробники вантажівок 15 грудня у Потсдамі вирішили, що всі нові вантажівки працюватимуть на альтернативному паливі з 2040 року.

 

Європейська асоціація автовиробників ACEA заявляє, що ціль є досяжною за умови "належного доступу до інфраструктури зарядки та послідовної політики, включаючи ціноутворення на СО2, щоб забезпечити перехід" на транспортні засоби з нульовими викидами.

 

Генрік Генрікссон, президент секції комерційних автомобілів ACEA та керуючий директор Scania, стверджує, що автомобільний транспорт повинен якомога швидше відмовлятися від викопного палива.

 

Оподаткування викидів вуглекислого газу буде вирішальним. Європейська комісія встановить розмір плати за проїзд залежно від кількості викидів СО2, також будуть передбачені податки ЄС за використану енергію, залежно від викидів вуглекислого газу та щільності енергії носія.

 

Автомобільна промисловість настільки впевнена у нових технологіях, що дозволила собі  таку заяву. Компанії сигналізували про введення вантажних автомобілів з електроенергією та воднем у найближчі роки. Важка промисловість розвинула виробництво великих вітряків та виробництво водню з електроенергії.

 

Нові технології в кілька разів дорожчі від використовуваних досі, тому вищі податки необхідні, щоб стимулювати перевізників перевести свій рухомий склад на нульові викиди.

 

Європа, яка витрачає понад мільярд євро на день лише на нафту, значною мірою інвестує в акумуляторні технології. Прикладом може служити Швеція, яка щойно стала четвертим у світі виробником літій-іонних акумуляторів, що використовуються в транспортних засобах. Скандинавські країни також розробляють технології виробництва та дистрибуції водню.

 

Джерело

Про сервіс

Завдання сервісу Lading – спростити рутинну роботу транспортних логістів, диспетчерів та менеджерів виробничих, торговельних, логістичних, транспортних компаній, задіяних під час пошуку, оформлення та виконання замовлень на перевезення вантажів аутсорсинговим автомобільним вантажним транспортом.


Останні статті

Веб-сайт використовує файли cookie для найкращої адаптації сайту до потреб наших відвідувачів. Продовжуючи користуватися веб-сайтом, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.