Завантаження...

Digital Logistics Forum звірив годинники логістів з вимогами часу

Digital Logistics Forum звірив годинники логістів з вимогами часу

У Києві 27 вересня відбувся дуже змістовний DIGITAL LOGISTICS FORUM 2021. Одна із тем, винесених на порядок денний форуму з цифровізації логістики – важливість автоматизації всіх процесів в транспортно-експедиторській діяльності. 

 

Розкрити тему організатори DIGITAL LOGISTICS FORUM запросили Андрія Федоренка, CEO транспортної платформи Lading.eu – першої справжньої цифрової біржі автомобільних вантажних перевезень. 

 

Андрій – експерт в експортно-імпортних операціях, міжнародних вантажних перевезеннях, автотранспортній логістиці, автоматизації логістичних процесів. Доповідь на вельми актуальну для нашого часу тему викликала зацікавлення і активний відгук в аудиторії професіоналів логістики.

 

Джерело

Про сервіс

Завдання сервісу Lading – спростити рутинну роботу транспортних логістів, диспетчерів та менеджерів виробничих, торговельних, логістичних, транспортних компаній, задіяних під час пошуку, оформлення та виконання замовлень на перевезення вантажів аутсорсинговим автомобільним вантажним транспортом.


Останні статті

Веб-сайт використовує файли cookie для найкращої адаптації сайту до потреб наших відвідувачів. Продовжуючи користуватися веб-сайтом, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.