Завантаження...

Діджиталізація логістики зменшить викиди оксиду вуглецю

Діджиталізація логістики зменшить викиди оксиду вуглецю
 

Результати дослідження, проведеного компанією Bitkom (Німеччина) серед власників та керівників комерційних компаній, показують: кожен третій респондент очікує, що розвиток цифрових технологій незабаром призведе до вирішення основних проблем впливу на екологію сучасного виробництва та транспорту.Більшість переконані, що процес діджиталізації відіграє у цій справі важливу роль. Зокрема, 78% опитаних вважають цифрові технології головним інструментом у боротьбі за зменшення викидів окису вуглецю. 33% очікують, що протягом найближчого десятиліття буде розроблена технологія, яка повністю вирішить цю проблему.Як повідомили у компанії Bitkom, під час дослідження вдалося опитати 1003 респондентів. За словами директора Bitkom Бернхарда Рохледера, сподівання більшості на вирішення екологічних проблем за допомогою цифрових технологій автоматично створюють попит, який підштовхуватиме розробників та інвесторів активніше працювати у цьому напрямку. Принаймні, нові технології й надалі будуть націлені на зменшення використання ресурсів, енергозбереження та екологічну безпечність.

 

Є усі підстави вважати, що до 2030 року у таких країнах як Німеччина кількість викидів СО2 скоротяться більш ніж на третину, стверджує він. Такого результату можна досягти лише за рахунок впровадження уже існуючих розумних мереж, автоматизованих систем опалення та кондиціювання будівель, інтелектуальних служб мобільності та використання штучного інтелекту у промисловості. Та слід зважати ще й на появу у майбутньому більш ефективних рішень. 

 

Джерело

Про сервіс

Завдання сервісу Lading – спростити рутинну роботу транспортних логістів, диспетчерів та менеджерів виробничих, торговельних, логістичних, транспортних компаній, задіяних під час пошуку, оформлення та виконання замовлень на перевезення вантажів аутсорсинговим автомобільним вантажним транспортом.


Останні статті

Веб-сайт використовує файли cookie для найкращої адаптації сайту до потреб наших відвідувачів. Продовжуючи користуватися веб-сайтом, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.