Завантаження...

DHL та Kuehne + Nagel очолили ТОП 50 3PL

DHL та Kuehne + Nagel очолили ТОП 50 3PL
DHL лідирує в річному ТОП 50 3PL світу

Консалтингова компанія Armstrong & Associates опублікувала ТОП 50 3PL за підсумками 2019 року.

 

DHL Supply Chain & Global Forwarding, Kuehne + Nagel і Nippon Express очолили щорічний рейтинг світових 3PL операторів консалтингової компанії Armstrong & Associates за підсумками 2019 року, зайнявши відповідно перше, друге і третє місця рейтингу.

 

DB Schenker перемістився на 4-е місце в ТОП 50 3PL. 

 

Nippon Express витіснила з трійки лідерів DB Schenker, наростивши валову виручку до 19,95 млрд. дол. порівняно з 18,78 млрд. дол. у 2018 році.

 

Виручка DB Schenker за минулий рік скоротилася на 3%, до 19,35 млрд. дол.

 

Таким чином C.H. Robinson залишився на п'ятій сходинці, виручка його скоротилася більш ніж на мільярд дол. - з 16,63 до 15,3 млрд. дол.

 

DSV-Panalpina, Sinotrans, XPO, UPS Supply Chain Solutions і J.B. Hunt зайняли позиції з 6 по 10. 

 

C.H. Robinson очолив рейтинг ТОП 50 3PL для ринку США. Друге місце зайняв XPO, третє - UPS.

 

За даними Armstrong & Associates, сукупний обсяг американського ринку 3PL скоротився в 2019 році на 0,3%, після рекордного зростання майже на 16% в 2018 році.

 

Джерело: Maksym Mokrushyn, UP Logistics Group

Про сервіс

Lading - це біржа транспортних замовлень, де в режимі реального часу повністю в цифровому форматі миттєво укладаються угоди на перевезення вантажів з автоматичним оформленням транспортних заявок.


Останні статті

Веб-сайт використовує файли cookie для найкращої адаптації сайту до потреб наших відвідувачів. Продовжуючи користуватися веб-сайтом, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.