Завантаження...

DHL та Kuehne + Nagel очолили ТОП 50 3PL

DHL та Kuehne + Nagel очолили ТОП 50 3PL
DHL лідирує в річному ТОП 50 3PL світу

Консалтингова компанія Armstrong & Associates опублікувала ТОП 50 3PL за підсумками 2019 року.

 

DHL Supply Chain & Global Forwarding, Kuehne + Nagel і Nippon Express очолили щорічний рейтинг світових 3PL операторів консалтингової компанії Armstrong & Associates за підсумками 2019 року, зайнявши відповідно перше, друге і третє місця рейтингу.

 

DB Schenker перемістився на 4-е місце в ТОП 50 3PL. 

 

Nippon Express витіснила з трійки лідерів DB Schenker, наростивши валову виручку до 19,95 млрд. дол. порівняно з 18,78 млрд. дол. у 2018 році.

 

Виручка DB Schenker за минулий рік скоротилася на 3%, до 19,35 млрд. дол.

 

Таким чином C.H. Robinson залишився на п'ятій сходинці, виручка його скоротилася більш ніж на мільярд дол. - з 16,63 до 15,3 млрд. дол.

 

DSV-Panalpina, Sinotrans, XPO, UPS Supply Chain Solutions і J.B. Hunt зайняли позиції з 6 по 10. 

 

C.H. Robinson очолив рейтинг ТОП 50 3PL для ринку США. Друге місце зайняв XPO, третє - UPS.

 

За даними Armstrong & Associates, сукупний обсяг американського ринку 3PL скоротився в 2019 році на 0,3%, після рекордного зростання майже на 16% в 2018 році.

 

Джерело: Maksym Mokrushyn, UP Logistics Group

Про сервіс

Завдання сервісу Lading – спростити рутинну роботу транспортних логістів, диспетчерів та менеджерів виробничих, торговельних, логістичних, транспортних компаній, задіяних під час пошуку, оформлення та виконання замовлень на перевезення вантажів аутсорсинговим автомобільним вантажним транспортом.


Останні статті

Веб-сайт використовує файли cookie для найкращої адаптації сайту до потреб наших відвідувачів. Продовжуючи користуватися веб-сайтом, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.