Завантаження...

Робота далекобійників у Європі: скільки платять у різних країнах

Робота далекобійників у Європі: скільки платять у різних країнах

Онлайн-біржа праці Indeed цієї осені зафіксувала рекордну кількість оголошень про найм водіїв вантажівок у Європі. Також спостерігається суттєве зростання запропонованої зарплати.

 

Про це пише Trasporto Europa.

 

У вересні кількість вакансій для водіїв вантажівок у Великій Британії збільшилася на 73% порівняно з рівнем до пандемії. Це випливає із аналізу, проведеного онлайн-біржею для пошуку роботи Indeed.

 

Така тенденція спостерігається не лише у Великій Британії, а й у великих країнах континентальної Європи. Так, у Франції попит на професійних водіїв збільшився на 45%, у Німеччині – на 67%, в Іспанії – на 95% та на цілих 105% – в Італії. Найвище зростання попиту на далекобійників зафіксовано в Ірландії (126%), а найнижче – у Польщі (15%).


Більш активне зацікавлення вакансіями виявляють і самі претенденти. Після того, як британський уряд вирішив видавати тимчасові візи для іноземців, кількість запитів щодо пошуку роботи водієм вантажівки у Великій Британії зросла на 307%. Різке зростання відбулося в основному за рахунок пошукових запитів із країн, що не входять до складу ЄС – їхня частка збільшилася на небувалі 627%. Найбільший інтерес до вакансій у Британії виявляють жителі Індії, ОАЕ, ПАР, Польщі та Нігерії, за ними йдуть Саудівська Аравія, Італія та Ірландія.

 

Оплата праці, ймовірно, є одним із основних факторів, який приваблює іноземців до роботи далекобійника. У період із січня по вересень 2021 року середня погодинна зарплата в оголошеннях про роботу водієм вантажівки у Великій Британії зросла на 15% – з £13 ​​до £15 (від €15 до €17,7). При цьому середня річна зарплата, зазначена в оголошеннях, збільшилася на 19% – з £30 тис. (€35,6 тис.) до £35,6 тис. (€42,2 тис.), що у 14 разів перевищує середню зарплату по всій Великій Британії.

 

Платформа Indeed також проаналізувала середньомісячну зарплату професійних водіїв, вказану в оголошеннях роботодавців:

 

– Великобританія – €2,3 тис.;
– Італія – €1,5 тис.;
– Франція – €1,9 тис.;
– Іспанія – €1,6 тис.;
– Нідерланди – €2,4 тис.;
– Німеччина – €2,5 тис.

 

Нижчий рівень заробітної плати водіїв вантажівок – у країнах Східної Європи. Наприклад, у Польщі середній рівень зарплати в оголошеннях роботодавців становить €970 на місяць.

 

Джерело

Про сервіс

Завдання сервісу Lading – спростити рутинну роботу транспортних логістів, диспетчерів та менеджерів виробничих, торговельних, логістичних, транспортних компаній, задіяних під час пошуку, оформлення та виконання замовлень на перевезення вантажів аутсорсинговим автомобільним вантажним транспортом.


Останні статті

Веб-сайт використовує файли cookie для найкращої адаптації сайту до потреб наших відвідувачів. Продовжуючи користуватися веб-сайтом, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.