Завантаження...

Данська поліція виявила нову схему незаконного каботажу

Данська поліція виявила нову схему незаконного каботажу
Фото Politi.dk

Словенська компанія намагалася перехитрувати данські контрольні органи при каботажі. Вона застосувала невідомий досі правоохоронцям прийом. Але данські поліцейські, не церемонячись, оштрафували перевізника на велику суму.


Словенський перевізник хотів уникнути контролю з боку служб Данії і здійснював каботаж (внутрішнє перевезення в іноземній державі) транспортним засобом, зареєстрованим у цій країні... Водія із Македонії, який вів вантажівку, затримали минулого тижня для звичайної перевірки. Далекобійник пред'явив поліцейським довідку, що підтверджує працевлаштування в словенській транспортної компанії, і договір довгострокової оренди вантажівки, зареєстрованої в Данії.

 

Це незвичайний випадок, тому що, коли справа доходить до незаконного каботажу, його зазвичай здійснюють іноземні вантажівки. 

 

«Це перший раз, коли я бачу данську вантажівку, яка бере участь в незаконному каботажі в Данії. Хоча іноземні перевізники використовують нові методи, намагаючись обійти закон, ця історія показує, що іноземні перевізники не можуть бути впевнені, що їм вдасться уникнути наслідків. Я дуже радий, що ми змогли покласти край незаконному каботажу», - сказав Хенрик Фобьян, комісар поліції Tungvogncenter Øst.

 

В ході перевірки поліція встановила, що вантажівка регулярно їздила туди і назад між Орхусом і Кеге протягом останніх 14 днів. За даними органів, словенська компанія провела щонайменше 21 незаконну Каботажну операцію в Данії протягом двох тижнів. 

 

У зв'язку з цим словенська транспортна компанія була звинувачена в незаконному каботажі, а вантажівку затримали як забезпечення дуже суворого штрафу – 210 тис. данських крон (понад 28 тис. євро).

 

Про сервіс

Завдання сервісу Lading – спростити рутинну роботу транспортних логістів, диспетчерів та менеджерів виробничих, торговельних, логістичних, транспортних компаній, задіяних під час пошуку, оформлення та виконання замовлень на перевезення вантажів аутсорсинговим автомобільним вантажним транспортом.


Останні статті

Веб-сайт використовує файли cookie для найкращої адаптації сайту до потреб наших відвідувачів. Продовжуючи користуватися веб-сайтом, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.