Завантаження...

Continental розробив бортову систему самозважування вантажівок

Continental розробив бортову систему самозважування вантажівок
Навіть до того, як вантажівка виїде, оператори автопарку та водії можуть перевірити її масу

Continental розробив бортову систему зважування (OBWS), яка реєструє та відображає вагу комерційних автомобілів, включаючи причепи та напівпричепи.

 

Компанія заявляє, що подальші функції дозволяють підвищити ефективність, виходячи зі специфікацій Директиви ЄС 2015/719, яка набере чинності в травні 2021 року.

 

Директива вимагає від держав-членів ЄС частіше вимірювати вагу транспортних засобів комерційних автомобілів. Для відповідного планування та запобігання санкціям водії та оператори автопарку повинні вже знати стан навантаження транспортного засобу перед початком поїздки.

 

Навіть до того, як вантажівка виїде, оператори автопарку та водії можуть перевірити, чи вага машини перебуває в межах безпечної зони, говорить Continental.

 

Датчик деформації від Continental підходить як для сталевих, так і для амортизованих осей. Він вимірює деформацію кузова моста і таким чином дозволяє розрахувати навантаження. Сума навантажень на вісь дає змогу порахувати вагу всього автомобіля, включно з вантажем.

 

У всіх випадках зібрані дані відображаються за допомогою програми на смартфоні водія або на дисплеї у кабіні водія. Керівники автопарку також можуть отримати дані дистанційно.

 

Джерело

Про сервіс

Завдання сервісу Lading – спростити рутинну роботу транспортних логістів, диспетчерів та менеджерів виробничих, торговельних, логістичних, транспортних компаній, задіяних під час пошуку, оформлення та виконання замовлень на перевезення вантажів аутсорсинговим автомобільним вантажним транспортом.


Останні статті

Веб-сайт використовує файли cookie для найкращої адаптації сайту до потреб наших відвідувачів. Продовжуючи користуватися веб-сайтом, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.