Завантаження...

Ці автомобільні дороги – найдовші

Ці автомобільні дороги – найдовші

Укравтодор склав перелік 5 найдовших автошляхів України. Цю інформацію Державне агентство автомобільних доріг поширило в мережі Facebook.

 

Отже, як насьогодні виглядає топ-п'ятірка автомобільних доріг України згідно з офіційно вирахуваною довжиною?

 

#1

Найбільшу протяжність має траса М-03 Київ — Харків — Довжанський (на Ростов-на-Дону). Разом з під’їздами до Харкова, міжнародного аеропорту Харків та Полтави її довжина становить 937,3 км. Автошлях М-03 перетинає Київську, Полтавську, Харківську, Донецьку і Луганську області. Він збігається з міжнародними коридорами Е-40 та частково Е-50.

"У цьому році Укравтодор оновить майже 300 км дороги, ще 70 км планується відновити у 2021 році. У жовтні також було анонсовано, що 300 км М-03 від Києва до Полтави стануть пілотним проектом у рамках Першої державно-приватної програми у дорожньому секторі України. Це значить, що її утриманням та розвитком буде займатися приватний інвестор", — повідомляє Укравтодор.

 

#2 

Дорога М-06 Київ — Чоп — 918,1 км (разом з під’їздами до Житомира, Новоград-Волинського, Львова, Ужгорода та двома під’їздами до Рівного). М-06 входить на деяких ділянках до трьох міжнародних коридорів Е-40, Е-50 і Е-573. Доїхати цим маршрутом можна до державного кордону з Угорщиною, перетнувши Київську, Житомирську, Рівненську, Львівську і Закарпатську області.

"Цього року М-06 ремонтувалася на Закарпатті та Львівщині. У 2021 плануємо капітальний ремонт та розширення дороги на ділянках у Рівненській та Закарпатській областях", — інформує держагентство.

 

#3

Траса М-12 Стрий — Тернопіль — Кропивницький — Знам’янка (через Вінницю). Разом з під’їздами до Вінниці, Хмельницького та аеропорту Хмельницький її протяжність становить 784,2 км. Дорога перетинає 7 регіонів та частково збігається з коридором Е-50.

Цього року Укравтодор відремонтує понад 200 км цієї дороги.

 

#4

Автошлях М-18 Харків — Сімферополь — Алушта — Ялта, 724,1 км. Траса з’єднує Харківську, Дніпропетровську, Запорізьку і Херсонську області з анексованим Кримом. Збігається з частиною європейського маршруту Е-105.

У 2020 р. М-18 ремонтується у Запорізькій області – 122 км.

 

#5

Маршрут М-14 Одеса — Мелітополь — Новоазовськ (на Таганрог). Разом з обходом Мелітополя та під’їздом до Херсона цей автошлях має 712,4 км. Це частина коридору Е-58, який в Україні перетинає п’ять регіонів та з’єднує головні порти країни у Чорному та Азовському морях.

"Ця дорога також має стати пілотом у державно-приватному партнерстві, в цьому році служби автомобільних доріг активно розробляли проекти поточного та капітального ремонту, щоб вже у 2021 почати оновлювати дорогу на всьому маршруті", — запевняє Укравтодор.

 

Джерело

Про сервіс

Завдання сервісу Lading – спростити рутинну роботу транспортних логістів, диспетчерів та менеджерів виробничих, торговельних, логістичних, транспортних компаній, задіяних під час пошуку, оформлення та виконання замовлень на перевезення вантажів аутсорсинговим автомобільним вантажним транспортом.


Останні статті

Веб-сайт використовує файли cookie для найкращої адаптації сайту до потреб наших відвідувачів. Продовжуючи користуватися веб-сайтом, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.