Завантаження...

Чиновник Укртрансбезпеки попався на вимаганні. Його шеф повідомив про успіхи

Чиновник Укртрансбезпеки попався на вимаганні. Його шеф повідомив про успіхи

Правоохоронці затримали за вимагання хабарів в.о. глави Північного міжрегіонального управління Укртрансбезпеки.

 

Про це на своїй сторінці в Facebook повідомило Державне бюро розслідувань.

 

«Чиновник вимагав від приватних підприємців, що займаються нерегулярними пасажирськими перевезеннями, платити «данину» від $500 до $1000 щомісяця», - сказано в повідомленні.

 

Керівник філії Укртрансбезопасності був затриманий на «гарячому» під час отримання частини хабара в розмірі $ 500. Тепер йому загрожує до 10 років в'язниці.

 

Тим часом голова Державної служби України з безпеки на транспорті (Укртрансбезпека) Єгор Прокопчук на своїй сторінці в Facebook повідомив, що за п'ять місяців поточного року порушники габаритно-вагових норм сплатили до Державного бюджету майже 40 млн гривень.


«Підвели результати здійснення габаритно-вагового контролю за 5 місяців поточного року. Більш ніж удвічі зросли показники залучення до відповідальності в порівнянні з аналогічним періодом минулого року», - заявив голова Укртрансбезпеки.


До Державного бюджету надійшло штрафних санкцій на суму 39 241 320 гривень, що на 12,8% більше ніж за весь минулий рік. Для порівняння: за п'ять місяців 2020 року Державний бюджет отримав 17 188 370 гривень.

 

Джерело

Про сервіс

Завдання сервісу Lading – спростити рутинну роботу транспортних логістів, диспетчерів та менеджерів виробничих, торговельних, логістичних, транспортних компаній, задіяних під час пошуку, оформлення та виконання замовлень на перевезення вантажів аутсорсинговим автомобільним вантажним транспортом.


Останні статті

Веб-сайт використовує файли cookie для найкращої адаптації сайту до потреб наших відвідувачів. Продовжуючи користуватися веб-сайтом, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.