Завантаження...

Чим завершився страйк водіїв і коли тестуватимуть «електронну чергу»

Чим завершився страйк водіїв і коли тестуватимуть «електронну чергу»

В один із днів черга на виїзд там сягнула 60-ти кілометрів. Зрештою, водії блокаду зняли – бо Україна запропонувала швидкий виїзд на сусідньому пункті пропуску – «Устилуг – Зосин». 

 

Експерти групи логістичних компаній ZAMMLER припускають: глобальних наслідків для вирішення ситуації на кордоні це не матиме, частина машин просто «перетіче» і буде створювати затор в іншому місці кордону. Біля Устилугу уже формується черга із порожніх авто. На Дорогуську рух лишається ускладненим – автівка ZAMMLER, котра стала у чергу на кордоні в суботу, нині перебуває у 40-ка кілометрах від пункту пропуску.  

 

Залишається актуальною інша вимога польських водіїв, до якої долучаються й українські – збільшити кількість фахівців фітосанітарного та ветеринарного контролю на кордоні, аби пришвидшити процедуру огляду сільськогосподарських товарів. Перемовини із польською стороною з цього приводу тривають.  

 

З-поміж резонансних новин – і експериментальний запуск у жовтні електронної черги на кордоні. Його тестуватимуть в одному із пунктів пропуску, заявили в Міністерстві інфраструктури. Обіцяють, що система працюватиме автоматично – без втручання людини, користування сервісом буде безкоштовним Ще е-черга дозволить заощаджувати час та чекати проїзду через кордон на будь-якій зручній локації. 

 

У групі логістичних компаній ZAMMLER такі зміни оцінюють як позитивні, однак чекають відповідей на низку питань. Зокрема – коли саме водії будуть реєструватися в системі: до перевезення чи уже із вантажем? Як система розподілятиме повні та порожні авто? Як відбуватиметься розподіл за пунктами пропуску? Від того, наскільки чітко і швидко працюватиме алгоритм і буде напряму залежати покращення ситуації на кордоні. 

Джерело

Про сервіс

Завдання сервісу Lading – спростити рутинну роботу транспортних логістів, диспетчерів та менеджерів виробничих, торговельних, логістичних, транспортних компаній, задіяних під час пошуку, оформлення та виконання замовлень на перевезення вантажів аутсорсинговим автомобільним вантажним транспортом.


Останні статті

Веб-сайт використовує файли cookie для найкращої адаптації сайту до потреб наших відвідувачів. Продовжуючи користуватися веб-сайтом, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.