Завантаження...

Черги на кордоні України та Польщі: українська сторона розробила рекомендації для поляків

Черги на кордоні України та Польщі: українська сторона розробила рекомендації для поляків

Проте, як підкреслив сам міністр, проблема черг на кордоні стоїть досить гостро. Так, наприклад, черга з вантажівок сягає 60 км.

На думку українського уряду, однією з головних причин є зниження темпів оформлення вантажівок фітосанітарною та ветеринарною службою Польщі — якщо до повномасштабного вторгнення щодобово інспектори служби приймали та оформляли до 80 вантажівок на добу, то в останні дні серпня цей показник не перевищував 25.

У МІУ наголосили, що прискорити перетин кордону може цілодобовий фітосанітарний та ветеринарний контроль з польської сторони, на якій українська сторона наполягає останні місяці.

 

Зокрема, пропозиції до польської сторони передбачають:

- попереднє сортування вантажних транспортних засобів залежно від виду вантажів для кращої організації та підвищення продуктивності роботи польських контролюючих органів;

- оперативний обмін інформацією про кількість оформлених транспортних засобів та наявні можливості їх оформлення в залежності від виду вантажів;

- пломбування українською стороною вантажівок, що перевозять ріпак для переробки на біодизель, для скасування їхнього контролю на кордоні;

- виділення додаткових контрольно-пропускних пунктів для пропуску порожніх вантажівок. Зокрема, польській стороні запропоновано спільно здійснити всі необхідні заходи та організувати виїзд порожніх автомобілів у пунктах пропуску Грушів – Будомєж та Угринів – Долгобичів.

Джерело

 

Про сервіс

Завдання сервісу Lading – спростити рутинну роботу транспортних логістів, диспетчерів та менеджерів виробничих, торговельних, логістичних, транспортних компаній, задіяних під час пошуку, оформлення та виконання замовлень на перевезення вантажів аутсорсинговим автомобільним вантажним транспортом.


Останні статті

Веб-сайт використовує файли cookie для найкращої адаптації сайту до потреб наших відвідувачів. Продовжуючи користуватися веб-сайтом, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.