Завантаження...

Сніданок коштував водієві... 10 тисяч євро

Сніданок коштував водієві... 10 тисяч євро

Незнання закону не звільняє від відповідальності. Нещодавно це правило повною мірою відчув польський далекобійник, якого зупинила німецька поліція для перевірки.

 

Німецька поліція зупинила на одній з трас польську фуру. Під час перевірки інспектор помітив у кабіні сніданок і... ніж.


«Співробітник нашого клієнта, який не зміг зрозуміти поліцейського, зв'язався з нами по гарячій лінії в рамках послуги «Підтримка в дорозі». Після втручання юриста з'ясувалося, що ніж, який водій використовував для приготування сніданку, визначений в акті як небезпечний предмет», - розповів Марек Клісь, юрисконсульт транспортного офісу юридичної фірми ITD-PIP.


Це не перший випадок, коли далекобійники зі Східної Європи стикаються з проблемами через складні ножі, які заборонені німецьким законодавством. Зокрема, в Німеччині заборонені складні ножі, які можна відкрити однією рукою, а розмір леза перевищує 12 см. Також проблеми виникнуть через:
- пружинні ножі будь-яких типів;
- ножі, що відкриваються під дією сили тяжіння;
- балісонг (ніж-метелик);
- ножі, лезо яких має двосторонню заточку.

 

На жаль для польського водія, лезо його ножа мало двосторонню заточку, хоч і було завдовжки всього 8,5 см.


«Водій, якого практично паралізував мовний бар'єр, не зміг навіть зрозуміти, про що йому говорив інспектор. Тільки після прямої розмови між адвокатом і поліцейським обставини з'ясувалися як для контролюючої сторони, так і для самого водія. Володіння ножем з певними розмірами і параметрами, зазначеними в акті, може стати причиною порушення справи проти його власника. Ці розгляди можуть спричинити накладення штрафу в розмірі 10 тис. євро», - пояснює юрисконсульт
Марек Клісь.


Схоже, що цей «найдорожчий» в його житті сніданок польський далекобійник запам'ятає на все життя...

 

Джерело

Про сервіс

Завдання сервісу Lading – спростити рутинну роботу транспортних логістів, диспетчерів та менеджерів виробничих, торговельних, логістичних, транспортних компаній, задіяних під час пошуку, оформлення та виконання замовлень на перевезення вантажів аутсорсинговим автомобільним вантажним транспортом.


Останні статті

Веб-сайт використовує файли cookie для найкращої адаптації сайту до потреб наших відвідувачів. Продовжуючи користуватися веб-сайтом, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.