Завантаження...

Будьте обережними: шахраї збирають дані про серії та номери водійських прав

Будьте обережними: шахраї збирають дані про серії та номери водійських прав

Як повідомляється в Telegram-каналі Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації, правоохоронці виявили факти створення та розповсюдження фішингових ресурсів, які зовні схожі на офіційний сайт з надання сервісних послуг.

 

Підроблені ресурси зловмисники "просували" за допомогою реклами в соцмережах. "Під виглядом перевірки водійського посвідчення шахраї здійснювали незаконний збір даних про серію та номер посвідчень. Ймовірно, надалі зловмисники планували виготовлення підроблених водійських документів з оригінальними серійними номерами, щоб вони перевірялися в базах даних", - йдеться в повідомленні.

При цьому інші вкладки та сторінки на фішингових сайтах були неактивними.

 

З незаконного обігу вилучено базу даних щодо близько тисячі водійських посвідчень, а роботу 5 фішингових веб-ресурсів наразі заблоковано.

 

У Держспецзв'язку радять українцям не переходити за сумнівними посиланнями, не вводити конфіденційні дані на підозрілих ресурсах, уважно перевіряти URL-адресу, адже будь-які неточності можуть означати, що це фішинговий сайт.

Джерело

Про сервіс

Завдання сервісу Lading – спростити рутинну роботу транспортних логістів, диспетчерів та менеджерів виробничих, торговельних, логістичних, транспортних компаній, задіяних під час пошуку, оформлення та виконання замовлень на перевезення вантажів аутсорсинговим автомобільним вантажним транспортом.


Останні статті

Веб-сайт використовує файли cookie для найкращої адаптації сайту до потреб наших відвідувачів. Продовжуючи користуватися веб-сайтом, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.