Завантаження...

Буде мегатермінал для інтермодальних перевезень із Туреччини до ЄС через Україну

Буде мегатермінал для інтермодальних перевезень із Туреччини до ЄС через Україну

У Польщі завершується підготовка до запуску інтермодальних перевезень за маршрутом з Туреччини через Україну. Зокрема, компанія PKP Cargo Connect, що входить до групи PKP Cargo, веде переговори про запуск інтермодальних перевезень в Україні з використанням перевантаження на терміналі в Медиці, повідомила прес-служба групи.

 

PKP Cargo буде відповідати за транспортування вантажів до Польщі через прикордонний перехід в Медиці і далі в Західну Європу та назад.

 

PKP Cargo Connect, що має мережу контейнерних терміналів, здатна реалізувати весь логістичний ланцюжок, і в цьому проекті ключовим є термінал в Медиці (13 га) з великим складом і шляхами з шириною колії 1520 мм, яка використовується в Україні, і шириною 1435 мм, яка використовується в Польщі тва Західній Європі", - заявили в компанії.

 

Планується, що Медика стане ключовою ланкою також в інтермодальних перевезеннях у центральному коридорі "Нового Шовкового шляху", що з'єднує країни Азії з Західною Європою.

 

"На терміналі в Медиці ми спеціалізуємося на перевалці металопродукції, штучних вантажів і керамічних виробів. Ми можемо надавати послуги як по перевантаженню вагон-вагон або вагон-автомобіль, так і здійснювати тимчасове зберігання на складі площею 4,5 тис. квадратних метрів. Компанія може перевантажувати контейнери, які повинні з'явитися найближчим часом, завдяки новим інтермодальним лініям з Китаю через Україну. Крім переговорів з потенційними замовниками з Китаю, в даний час ми знаходимося на стадії переговорів з українським партнером "ЦТС Ліски", але вже сьогодні ми бачимо потенціал переходу на Медику", - заявив член правління PKP Cargo Connect з оперативних питань Вітольд Штробель.

 

За словами президента PKP Cargo SA Чеслава Варсевіча, відкриття регулярного залізничного сполучення з Україною і Туреччиною збільшить стратегічне значення Медика на транспортній карті Польщі та Європи.

 

У грудні 2020 року "Укрзалізниця" підписала меморандум про співпрацю з "Укрферрі" і FerriPlus з розвитку мультимодального маршруту Туреччина-Україна-Польща. Нині вантажі в Європу доставляються по залізничній лінії Баку-Тбілісі-Карс. Можливість перевезення вантажів через Чорне море забезпечить більш швидке сполучення з північними країнами Європи.

 

Також «Укрзалізниця» внесла свої пропозиції щодо розвитку нового транспортного коридору між Балтійським і Чорним морями, завдяки якому буде збільшений вантажопотік між Польщею, Швецією, Туреччиною та Україною.

 

Джерело

Про сервіс

Завдання сервісу Lading – спростити рутинну роботу транспортних логістів, диспетчерів та менеджерів виробничих, торговельних, логістичних, транспортних компаній, задіяних під час пошуку, оформлення та виконання замовлень на перевезення вантажів аутсорсинговим автомобільним вантажним транспортом.


Останні статті

Веб-сайт використовує файли cookie для найкращої адаптації сайту до потреб наших відвідувачів. Продовжуючи користуватися веб-сайтом, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.