Завантаження...

Бонус для всіх користувачів платформи Lading.eu!

Бонус для всіх користувачів платформи Lading.eu!

Новітня транспортна платформа Lading зараховує кожному новому користувачу 300 грн. на акаунт. Такий стартовий подарунок на платформі з’явився наприкінці минулого тижня.

 

Цікаво, що не оминули і всіх тих користувачів, які почали працювати на платформі раніше. На акаунти цих компаній здійснили таке ж бонусне зарахування.

 

"Ми зробили це, щоб допомогти будь-яким нашим користувачам активніше користуватися усіма перевагами та унікальною функціональністю новітньої транспортної платформи Lading.eu, - розповідає Андрій Федоренко, СЕО Lading LLC. - Нагадаю також, що на платформі немає жодної абонплати".

 

Керівник компанії акцентував, що на платформі розміщено виключно актуальні Заявки на перевезення, лише від перевірених Замовників. Lading гарантує повну безпеку та конфіденційність транзакцій. Уже сотні перевізників щодня отримують замовлення на перевезення в системі. Платформа Lading.eu - це швидкість, безпечність та повна автоматизація оформлення транспортних Заявок!

 

"Стартовий бонус дозволить новим користувачам негайно, без жодних обмежень почати публікувати або виконувати замовлення на перевезення, - каже Андрій Федоренко. - Запрошуємо всіх учасників ринку до роботи на Lading.eu! Працюйте по-новому, працюйте без обмежень, працюйте з задоволенням!"

 

Джерело: Lading.eu

Про сервіс

Завдання сервісу Lading – спростити рутинну роботу транспортних логістів, диспетчерів та менеджерів виробничих, торговельних, логістичних, транспортних компаній, задіяних під час пошуку, оформлення та виконання замовлень на перевезення вантажів аутсорсинговим автомобільним вантажним транспортом.


Останні статті

Веб-сайт використовує файли cookie для найкращої адаптації сайту до потреб наших відвідувачів. Продовжуючи користуватися веб-сайтом, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.