Завантаження...

Більш ніж сотня закинутих потягів "Укрзалізниці"

Більш ніж сотня закинутих потягів "Укрзалізниці"

В АТ «Укрзалізниця» (УЗ) стрімко зростає кількість закинутих потягів. Якщо в середині грудня їх налічувалося 89, то минулого тижня ця цифра зросла до 111. Швидкість доставки вантажів залізницею цієї осені була найгіршою за три останні роки. 

 

23 грудня на традиційній нараді з представниками зернового ринку України заступник директора Департаменту комерційної роботи АТ «Укрзалізниця» Валерій Ткачов повідомив, що дуже багато покинутих поїздів зараз спостерігається у напрямку морських портів, а найскладніша ситуація склалася з миколаївськими морськими торговими портами. Там на відповідальність зернових терміналів залишено одразу 6 складів.


"Немає ємностей, при цьому підтверджується відвантаження, і ми змушені ці поїзди зупиняти на мережі", - каже Валерій Ткачов, заступник директора Департаменту комерційної роботи АТ «Укрзалізниця»

 

«Чекаємо на свята і сподіваємося, що, поки клієнти відзначатимуть, ми зможемо перевезти те, що накопичилося», - каже Володимир Рущак, директор Департаменту управління рухом АТ «Укрзалізниця».

 

Джерело

Про сервіс

Завдання сервісу Lading – спростити рутинну роботу транспортних логістів, диспетчерів та менеджерів виробничих, торговельних, логістичних, транспортних компаній, задіяних під час пошуку, оформлення та виконання замовлень на перевезення вантажів аутсорсинговим автомобільним вантажним транспортом.


Останні статті

Веб-сайт використовує файли cookie для найкращої адаптації сайту до потреб наших відвідувачів. Продовжуючи користуватися веб-сайтом, Ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.